اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۱۵ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۹
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید دربوشهر:

  60 هزار طرح اشتغالزایی در روستاهای کشور اجرا می‌شود

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: در راستای فراهم شدن کسب و کار در مناطق روستایی امسال با برنامه‌ریزی انجام شده 60 هزار طرح اشتغالزایی در این نقاط اجرایی می‌شود.

  اصغر نورالله‌زاده گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید نقش مهمی در تامین تسهیلات اعتباری برای ایجاد  کارگاه‌ها و بنگاه‌های کوچک اقتصادی دارد اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم این صندوق شناسایی، حمایت وتوسعه ظرفیت‌های اقتصادی، اشتغالزایی و تولید در مناطق مختلف با بهره جستن از توانمندی نیروهای بومی ومحلی است.

  وی با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید از طرح‌های تولیدی و خدماتی کوچک حمایت می‌کند گفت: استان بوشهر دارای فرصت‌های مهمی در حوزه اشتغال و رقابتی بودن دارد که باید از این قابلیت بهره جست.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور با اشاره به اینکه استان بوشهر در تولید محصولات حصیری و صنایع دستی جایگاه مهمی دارد افزود: بازار پوشاک این استان بسیار وسیع است که راه‌اندازی شبکه توزیع و پخش در اولویت قرار دارد.

  نورالله‌زاده با بیان اینکه برای راه‌اندازی مشاغل خرد در روستاها طرح مطالعاتی در 7 استان کشور اجرایی شده گفت: در این مناطق متناسب با ظرفیت‌های تولیدی در حوزه‌های مختلف کارگاه‌های تولیدی کوچک و خرد با حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید ایجاد می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه طرح‌های تولیدی در مناطق روستایی با مشارکت سازمان یونیدو اجرایی می‌شود گفت: نخستین مرکز طراحی و تولیدی کفش با مشارکت 330 هزار دلاری سازمان یونیدو در مشهد راه‌اندازی شده است.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور با اشاره به راه‌اندازی شهرک IT  درکردستان گفت: در این استان بیش از 4 هزار و 500 فارغ التحصیل رشته IT وجود دارد که برای اشتغال و استفاده از ظرفیت این افراد شهرک فناوری اطلاعات درکردستان راه‌اندازی می‌شود.

  نورالله‌زاده از اجرای 60 هزار طرح تولیدی و خدماتی در روستاها اجرا می‌شود بیان کرد: در راستای فراهم شدن کسب و کار در مناطق روستایی امسال با برنامه‌ریزی انجام شده 60 هزار طرح اشتغال‌زایی در این نقاط اجرایی می‌شود.

  وی با اشاره به اعتبارات و تسهیلات مصوب برای حمایت از طرح‌های اشتغالزایی روستایی گفت: امسال 11 هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه کسب وکارهای کوچک ومشاغل خانگی درکشور اختصاص یافته است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی