اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۱۱ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۸

  نمایشگاه دستاوردهای نوین کارآفرینی در جیرفت افتتاح شد

  جیرفت - ایرنا - نمایشگاه دستاوردهای نوین فنی، مهندسی و کارآفرینی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان جیرفت در دانشگاه جاوید این شهرستان افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا فرماندار جیرفت شامگاه یکشنبه در آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای نوین کارآفرینی در این شهرستان گفت: جیرفت دارای هشت مرکز دانشگاهی و 20 هزار دانشجو است که بیانگر ظرفیت بالای علم و نیروی انسانی این منطقه است.
  احمد امینی روش افزود: آثار عرضه شده در نمایشگاه دستاوردهای نوین کارآفرینی جیرفت، متناسب با نیاز این منطقه است.
  وی ادامه داد: دولت از کارآفرینان این طرح ها از طریق مثلث توسعه اقتصادی استان کرمان و صندوق مهر امام رضا (ع)، حمایت می کند.
  وی تصریح کرد: سه طرح در نمایشگاه دستاوردهای نوین کارآفرینی جیرفت از حمایت های مثلث توسعه اقتصادی استان کرمان استفاده کرده اند که بیانگر حمایت دولت از کارآفرینی است.
  فرماندار جیرفت تاکید کرد: جوانان باید در راستای کارآفرینی گام بردارند و رویکردشان را به کار تغییر دهند.
  معاون پژوهشی دانشگاه جاوید جیرفت نیز گفت: این نمایشگاه با همکاری معاونت فناوری ریاست جمهوری، برپا شده است.
  مهدی مظفری افزود: نمایشگاه دستاوردهای نوین کارآفرینی جیرفت، 24 غرفه دارد که از این تعداد 20 غرفه متعلق به کارآفرینان صنعت و چهار غرفه وابسته به ادارات شهرستان هاست که در زمینه کارآفرینی فعالیت می کنند.
  وی تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای نوین کارآفرینی در هفته پژوهش از 22 تا 26 آذر از ساعت 9 تا 19 آماده بازدید علاقه مندان است.
  وی هدف از برپایی این نمایشگاه را تبدیل ایده به کار، تبدیل علم به کسب و کار و افزایش اعتماد به نفس دانشجویان اعلام کرد.
  شهرستان جیرفت با 280 هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
  7450/3029

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی