اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۰۵ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۸
  امسال؛

  ۱۱۰۰ میلیارد تومان به کسب‌وکارهای تولیدی کوچک اختصاص می‌یابد

  دشتی- مدیر عامل صندوق کارآفرینی و امید کشور گفت: در سال جاری یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان به واحدهای تولید کسب و کار کوچک در کشور اختصاص داده می شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، اصغر نوراله‌زاده عصر دوشنبه با همراهی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و معاون برنامه ریزی امور عمرانی فرمانداری از شرکت تولیدی تعاونی پویان پوش دشتی بازدید کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی و امید کشور در این بازدید اظهار داشت: از شرکت‌های تعاونی حمایت می‌شود و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم ورزید.

  نوراله‌زاده بیان کرد: به منظور حمایت از این شرکت تعاونی ۱۰۰ میلیون تومان به صورت سرمایه در گردش کمک خواهد شد.

  وی به اعتبارات صندوق کارآفرینی و امید شهرستان دشتی نیز اشاره کرد و یادآور شد: در راستای حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی این شهرستان اعتبارات دشتی ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت.

  مدیرعامل شرکت تولیدی تعاونی پویان پوش دشتی نیز گفت: این شرکت در بدو تاسیس با هدف ایجاد اشتغال‌زایی تنها با یک سرمایه کم شروع به کار کرد که در حال حاضر بیش از چهار سال از فعالیت آن می‌گذرد و توانسته برای ۱۳ نفر از بانوان که اکثر آنها سرپرست خانوار هستند ایجاد اشتغال کند.

  فاطمه فرهادی افزود: این شرکت ظرفیت آن را دارد که فضای فیزیکی را توسعه و زمینه اشتغال بیشتری از بانوان را فراهم کند که این امر مهم مستلزم ارائه تسهیلات با بهره کم است.

  وی از حمایت‌های همه مسئولان استان و شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی