اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۰۴ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۸
  در منطقه 7 شهرداری برگزار می‌شود؛

  هشتمین همایش دیدار با کارآفرینان بزرگ ایرانی

  شهردار منطقه 7 گفت: هشتمین همایش دیدار با کارآفرینان بزرگ ایرانی با هدف الگوپذیری جوانان و کسب تکنیک های رسیدن به موفقیت در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر نگهبان با اعلام این مطلب افزود:  کارآفرینان بزرگی از قبیل صاحب امتیاز رستوران های زنجیره ای رفتاری، بنیانگذاران گروه پوشاک تولیکا، مجموعه آقای فرش و فروشگاه های زنجیره ای فرش فرهی،کارخانجات زرین سوله، هگزان و برند کندلوس، تلاونگ، موسسه زبان کیش نو، گروه بین المللی گردشگری و مسافرین فلامینگو و پیشکسوت صنعت ساختمان در این همایش حضور خواهند داشت.

  وی با اشاره به نقش و اهمیت کارآفرینی و سابقه درخشان کارآفرینان در توسعه، اظهار داشت: ترویج و اشاعه مفهوم کارآفرینی، بسترسازی برای فرهنگ حامی کارآفرینی و مهمتر از همه تربیت افراد (بویژه تحصیلکردگان) کارآفرین سازمانی برای تمامی جوامع بــه خصوص برای جوامع درحال توسعه ای مانند ایران از اهمیت و ضرورت حیاتی برخوردار است.

  شهردار منطقه 7 با تاکید بر اینکه پرداختن به مقوله کارآفرینی از ضرورت اساسی جامعه کنونی است، تصریح کرد: مسلماً کارآفرینان باتوجه به خصوصیات ممتاز و برجسته خود قادرند در چنین شرایطی منابع لازم برای ایجاد رشد و توسعه در زمینه های تولید و منابع انسانی ، اشتغال و کسب و کار جدید را ایجاد کرده و با نوآوری صنعتی بر توسعه دامنه محصولات و خدمات بیفزایند.

  به گفته وی امروزه که کار و فعالیت شکل تازه ای به خود گرفته است و به سوی خودکارفرمایی و خوداشتغالی در حرکت است. کارآفرینی و کارآفرینان نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت اقتصادی جوامع مختلف ایفا می‌کنند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی