اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۶۹۹ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۷
  معاون آموزش و پرورش استان زنجان:

  دوره کارآفرینی برای دانش‌آموزان برگزیده طرح کاشف در زنجان برگزار می‌شود

  معاون آموزش و پرورش استان زنجان گفت: کارنامه آزمون طرح کاشف در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته و کلاسهای کارآفرینی برای 150 نفر از دانش‌آموزان برگزیده این آزمون برگزار می‌شود.

  محمود شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: کارنامه‌های طرح کاشف در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته و هر دانش‌آموز وضعیت و استعداد خود در زمینه‌های کارآفرینی را مشاهده می‌کند.

  وی با اشاره به اینکه آزمون طرح کاشف با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بارویکرد کارآفرینی برگزار شد، گفت: برای دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این آزمون که در زمینه‌های مختلف کارآفرینی استعداد دارند، کلاسهای ویژه‌ای برگزار می‌شود.

  معاون متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه آزمون طرح کاشف در دوره اول متوسطه برگزار شد، ابراز کرد: در هر پایه 50 نفر نخست برای شرکت در کلاسهای طرح کاشف انتخاب شدند.

  وی عنوان کرد: از هر منطقه آموزش و پرورش چهار نفر از همکاران فرهنگی برای شرکت در دوره مدرسی کارآفرینی به تهران اعزام می‌شوند.

  شهبازی بیان کرد: مربیان در رشته‌های مرتبط آموزش می‌بینند و در مرکز و مناطق مختلف آموزش و پرورش دوره کارآفرینی در اوقات فراغت برای دانش‌آموزان مستعد برگزار می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان از طریق رمز عبور که در اختیار آنها قرار گرفته است، نتایج آزمون طرح کاشف را مشاهده کرده و دریافتند که در چه زمینه‌ای استعداد دارند.

  معاون متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان در مورد تدریس ادبیات بومی در مدارس اظهار داشت: در این مورد دستورالعملی از طرف وزارتخانه ابلاغ نشده و چنانچه مجوز صادر شود زبان بومی در مدارس آموزش داده می‌شود.

  وی در مورد تجمیع رشته علوم انسانی در مدارس فرهنگ ابراز کرد: در استان زنجان چنین اقدامی انجام نمی‌شود و رشته علوم انسانی مانند گذشته در مدارس متوسطه تدریس می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی