اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۶۵۸ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۴۶
  امام جمعه بوشهر:

  طرح‌های کارآفرینی و تشکیل تعاونی‌های حوزه بانوان افزایش یابد

  امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به اینکه جذب همه متقاضیان اشتغال به دستگاه‌های دولتی امری غیر معقول است افزایش طرح‌های کارآفرینی و تشکیل تعاونی بانوان یکی از مهم‌ترین راهکارهای حل مشکل اشتغال بانوان است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر،  آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری شامگاه شنبه در نشست با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه افزایش آمار طلاق یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های جامعه است اظهار داشت: بیشترین واقعه طلاق در سن 22 تا 29 سالگی ثبت شده که برای کاهش آمار طلاق نیازمند بازنگری برنامه‌ها است.

  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه برنامه‌های اجرایی برای کنترل و کاهش طلاق نتیجه بخش نبوده تاکید کرد: با توجه به آمار بالای طلاق درجامعه نشان دهنده این است که تاکنون طرح‌های اجرایی در این حوزه نتیجه بخش نبوده و نیازمند تلاش وجدیت بیشتری است.

  وی با بیان اینکه بروز طلاق سبب وارد شدن زیان و لطمات به کانون خانواده می‌شود گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد از هر چهار ازدواج یکی منجر به  واقعه طلاق می‌شود که این بسیار نگران کننده است.

  صفایی بوشهری با تاکید بر توجه دولت برای کاهش و کنترل آسیب واقعه طلاق افزود: بانوان به عنوان مرکز وکانون خانواده چون در تهاجم فرهنگی در اولویت قرار دارند نیازمند توجه جدی به حوزه بانوان و حل مشکلات آنها است.

  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر آموزش مهارت زندگی در دوران تحصیل را از راهکارهای مهم برای کنترل آسیب‌های اجتماعی بانوان دانست و تصریح کرد: ایجاد خط دفاع مقدس برای حفظ و حراست از زنان جامعه امری ضروری است چراکه در تهاجم فرهنگی، بانوان مورد هدف اصلی این تهاجم قرار دارند.

  وی با تاکید بر توجه به اشتغال بانوان افزود: با توجه به اینکه جذب همه متقاضیان اشتغال به دستگاه‌های دولتی امری غیر معقول است افزایش طرح‌های کارآفرینی و تشکیل تعاونی بانوان یکی از مهم‌ترین راهکارهای حل مشکل اشتغال بانوان است.

  وی، با بیان اینکه بهداشت و سلامت بانوان نیاز به تجدید نظر دارد گفت: آسیب‌های تهدید کننده بانوان محصول عواملی چون کم تحرکی، سوء تغذیه و فشارهای روحی و روانی است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی