اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۶۴۶ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۴۳

  آموزش کار آفرینی در مدارس منطقه ۱۱ آغاز شد

  طرح زنگ کار آفرینی با مشارکت ۷۰۰ دانش آموز ازسوی مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی شهرداری منطقه ۱۱ در مدارس سطح محدوده آغاز شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر، سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱، در تشریح برنامه های طرح زنگ کارآفرینی گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی آماده سازی جوانان برای ورود به بازار کار و اشتغال ،برگزاری تورهای آموزشی کارآفرینی و بازدید از مراکز آموزشی فنی و حرفه ای شهر تهران در همین راستا انجام خواهد شد.

  به گفته طباطبایی این طرح به منظور توانمند سازی، ایجاد هدف و آینده نگری بین دانش آموزان با مشارکت و همکاری ادارات اجتماعی و فرهنگی نواحی ۴گانه و خانه خدمات اجتماعی محلات از هفته گذشته آغاز و تا پایان آذر ماه ادامه می یابد.

  او افزود: مخاطبین این طرح دانش آموزان مقطع متوسطه با اولویت هنرستان های فنی و حرفه ای و دبیرستان ها هستند که طی برنامه ریزی های به عمل آمده کارگاه های آموزشی پیش بینی شده توسط مدرسین مرکز آموزش های کارآفرینی و توانمندسازی منطقه در ۱۲ مدرسه  آغاز شده است.

  معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۱ خاطر نشان کرد که اجرای طرح زنگ کارآفرینی هم اکنون در مدارس دخترانه هویزه، جلوه حق، نرجس، فیروزکوهی، سروش و بهرامی؛ همچنین مدارس پسرانه هادی، اسد آبادی، علم و صنعت، بوعلی، امانی و کوثر در دست اجراست و دانش آموزان با مباحث تئوری کارآفرینی از جمله کارآفرینی چیست ؟،چرا کار آفرینی ؟،مباحث پایه ای در کار آفرینی،چگونه به زندگی خود جهت بدهیم ،سیر تعالی تحصیلی و سیر تعالی زندگی به صورت کارگاهی آشنا شده و برنامه های خود را بیان می کنند.

  وی همچنین از امکان بهره مندی دانش آموزان از کارگاه های آموزشی که با مشارکت کارآفرینان منطقه در رشته های متنوع صنایع دستی، چرم دوزی، خیاطی و تولید پوشاک و ... برگزارمی شود خبر داد و گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۵۵۴۲۸۹۲۹ تماس بگیرند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی