اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۶۴۰ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۴
  رئیس صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر:

  149 میلیارد ریال به کارآفرینان استان بوشهر پرداخت شد

  رئیس صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر گفت: از 248 میلیارد ریال اعتبارات اشتغال‌زایی استان بوشهر 149 میلیارد ریال آن به کارآفرینان پرداخت شده است.

  مرتضی شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه یکی از فعالیت‌های مهم صندوق کارآفرینی شناسایی ظرفیت‌های شغلی در روستاها است اظهار داشت: روستاهای استان بوشهر دارای ظرفیت‌های شغلی و اقتصادی متفاوتی هستند که بر اساس این ظرفیت‌ها تسهیلات به کارآفرینان پرداخت می‌شود.

  وی یکی از مهم‌ترین محورهای توسعه استان بوشهررا حوزه گردشگری دانست و گفت:  با توجه به کمبود آب در استان ایجاد اشتغال دربخش کشاورزی با مشکلات گوناگونی مواجه می‌شود که بر این اساس گردشگری بیشترین و مهم‌ترین ظرفیت اشتغال در استان بوشهر است.

  رئیس صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر با تاکید بر توجه به صنایع فرآوری محصولات کشاورزی افزود: استان بوشهر دارای محصولات متعددی است که با راه‌اندازی  صنایع فرآوری ضمن ایجاد رونق اقتصادی در روستاها زمینه اشتغال و کارآفرینی فراهم می‌کند.

  شهبازی تولید پوشاک را از دیگر قابلیت‌های این استان برشمرد و گفت: با توجه به فراهم بودن زمینه تسهیلات در حوزه راه‌اندازی تولید پوشاک، کارآفرینان پس از مهارت افزایی در این زمینه با دریافت تسهیلات کم بهره اقدام کنند.

  وی پرورش زنبور عسل، آبزیان، ماهیان زینتی با آب دریا، تجارت الکترونیک از دیگر ظرفیت‌های کارآفرینی این استان دانست.

  رئیس صندوق کارآفرینی امید استان بوشهراز تخصیص تسهیلات اشتغال‌زایی خبرداد و خاطرنشان کرد: از 248 میلیارد ریال اعتبارات اشتغال‌زایی استان بوشهر 149 میلیارد ریال آن به کارآفرینان پرداخت شده است.

  شهبازی با بیان اینکه 60 درصد تسهیلات اشتغال‌زایی این صندوق در 8 ماه امسال پرداخت شده افزود: استان بوشهر در پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در کشور جزء چهار استان برتر معرفی شده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی