اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۶۳۸ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۴
  مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای استان چهارمحال و بختیاری:

  تسهیلات کارآفرینی به مهارت‌دیدگان چهارمحال و بختیاری پرداخت می‌شود

  مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای استان چهارمحال و بختیاری گفت: تسهیلات کارآفرینی به مهارت‌دیدگان استان با ارائه کارت مهارت در رشته‌ها تعیین شده پرداخت می‌شود.

  محمود تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد، اظهار داشت: تسهیلات مشاغل خانگی در حوزه پوشاک، خدمات تایپ و کامپیوتر، گلدوزی و گلسازی با ارائه کارت مهارت و با تأیید مدیرکل فنی‌ و حرفه‌ای و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به متقاضیان پرداخت می‌شود.

  وی افزود: میزان تسهیلات 5 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 3 ساله است که با معرفی به بانک کارآفرین پرداخت می‌شود.

  مدیرکل فنی‌ و حرفه‌ای استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تسهیلات اشتغال به بانوان بی‌سرپرست و بدسرپرست و آقایان فاقد شغل تا سقف 15 میلیون تومان و کارمزد 4 درصد پرداخت می‌شود.

  تقی‌پور با بیان اینکه اداره فنی‌ و حرفه‌ای استان در زمینه دریافت تسهیلات در 6 ماه نخست امسال رتبه خوبی را کسب کرده است، خاطرنشان کرد: آموزشگاه‌های آزاد تحت نظارت اداره فنی‌ و حرفه‌ای استان براساس اولویت و امتیازات کسب شده به بانک توسعه تعاون ارجاع و تسهیلات دریافت می‌کنند.

  وی با بیان اینکه میزان اعتبارات ملی از سوی سازمان فنی‌ و حرفه‌ای تعیین می‌شود و میزان آن راضی‌کننده است، افزود: میزان اعتبارات استانی 420 میلیون تومان تعیین شده که پیش‌بینی می‌شود 100 درصد اعتبارات تخصیص یابد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی