اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۶۳۰ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۵۴

  کسب وکار ورویکرد خبری روزنامه های اصفهان به این موضوع

  روزنامه های استان اصفهان در شماره امروز سه شنبه دهم آذر، با گرایش ورویکرد خبری از جمله رمز وراز موفقیت در کسب وکار ، ایجاد آرامش ورونق اقتصادی وسکون بازار ارزبه بررسی وانعکاس این رویدادهای مختلف اقتصادی پرداختند.

  روزنامه های امروز استان اصفهان با رویکرد مشترک اقتصادی امروز به انعکاس گزارش هایی پرداختند که بیشتر راهنمایی برای موفقیت در کسب و کار داشت.
  ** روزنامه اصفهان امروز در گزارشی با عنوان کسب وکار با ورودی ارزان وتیتر 'استارت آپ ها ظرفیتی بکر برای سرمایه گذاران اصفهانی' نوشت:استارت آپ که درفارسی ازآن با عنوان شرکت نوپا یاد می کنند درواقع به شرکت هایی گفته می شودکه تاریخچه چندانی ندارند.این شرکت ها تازه ایجاد شده اندودر فاز توسعه وتحقیق برای بازاریابی قرار دارند.
  به نوعی می توان گفت: استارت آپ ایده های ریسک پذیر هستند که مدل کسب وکارشان مشخص نیست . مهم ترین عناوینی که در این گزارش مطرح شده است عبارتند از:استارت آپ ویکند اصفهان،موانع احتمالی برسر راه استارت آپ ها،ایده های استارت آپ توانایی تجاری شدن دارند واستارت آپ راهی برای ثروتمند شدن
  اصفهان امروز همچنین دراین صفحه 'روایتی ازیک کارآفرین عظیم در صنعت غذایی' داشت.
  این روزنامه در صفحه اقتصاد نیز با تیتر سئوالی' رمز موفقیت در بازار کار چیست؟'نوشت:برای گسترش اشتغال وایجاد کسب وکار پایدار،آموزش های مهارتی باید جدی گرفته شود.در همین صفحه به نقل از صادر کننده نمونه استان آمده است'با حداقل سرمایه می توان وارد بازار کارشد.
  **روزنامه نسل فردا هم به نقل از شهردار اصفهان نوشت:' شهرداری به دنبال ایجاد آرامش ورونق اقتصادی در شهر است'
  نسل فردا ادامه داد:شهرداری اصفهان با پایبندی به ارزش های اسلامی و بهره گیری بهینه مبتنی بر دانایی محوری، به دنبال ایجاد شاخصه هایی مانند آرامش و رونق اقتصادی درشهرمان است و بدون شک دراین راستا به بهبود و احیا زیرساخت ها نیاز است.
  وی به اجرای ابر پروژه های متعدد کرد و افزود: انجام پروژه های بزرگ در غرب و شمال اصفهان که محور توسعه شهر هستند با سرعت هرچه تمام تر درحال اجراست.
  ** روزنامه نصف جهان در شماره امروز ' اما واگرهای وام بازنشستگان ' را برجسته کرد.
  این روزنامه همپنین در صفحه اقتصاد نوشت: بدهی دولت نفس صندوق فولاد را گرفت' وباتیتر'دیروز حیف ومیل ، امروز دست های خالی 'به انعکاس این موضوع پرداخت.
  ** روزنامه اصفهان زیبا در صفحه اول شماره امروز از' پرواز دسته جمعی ارزها' خبرداد ونوشت: افزایش نرخ ها در بازار ارز با سکون بازار سرمایه همراه شده است.
  اصفهان زیبا ادامه داد:طی یکی، دو هفته گذشته قیمت دلار گروه بورس آرام آرام از سطوح قبلی جدا شده و به مرزهای جدیدی رسیده است.
  گرچه طی چند روز اخیر نرخ دلار بالای3600 تومان معامله شده است، اما با توجه به افزایش تقاضا و کمبود عرضه، همچنان انتظار می رود نرخ ارز و به خصوص دلار، طی روزهای آینده نیز با افزایش همراه باشد.
  از سوی دیگر شاخص بازار سرمایه در روزهای جاری همواره ساکن بوده و روند کاهش خود را ادامه داده است.
  کف سازی شاخص سهام،دورنمای 3700 تومانی دلار و افزایش تقاضای ارزهای مسافرتی از مهم ترین عناوینی است که دراین گزارش مورد بررسی قرار گرفته است.
  گ/7141/ 6022

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ