اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۹۹ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۳۶
  معاون کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور:

  حمایت از ترویج فرهنگ کارآفرینی در دستور کار کانون‌های مساجد است

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: حمایت از ترویج فرهنگ کارآفرینی در دستور کار کانون‌های مساجد است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از ایلام، سعید سعادتی امروز در مراسم افتتاح مرکز کارآفرینی صراط در شهر ایلام، اظهار داشت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از ظرفیت خوبی برای ترویج فرهنگ کارآفرینی برخوردار هستند.

  وی افزود: این کانون‌ها با استفاده از ظرفیت خوب خود می‌توانند در بین نسل جوان کارآفرینی داشته باشند.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور عنوان کرد: ما در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به دنبال حمایت از ترویج فرهنگ کارآفرینی و کارآفرینی فرهنگی در بین اعضا هستیم.

  وی با بیان اینکه از تمامی برنامه‌های کارآفرینی حمایت می‌کنیم، خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه صنعتی شریف و ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی، کارآفرینی و خودکفایی به امضا رسیده است.

  سعادتی تصریح کرد: می‌توان با استفاده از ظرفیت کانون‌ها و برگزاری نمایشگاه‌های هنرهای دستی به خودکفایی و ایجاد اشتغال رسید.

  وی با اشاره به بینات و فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی گفت: کانون‌های مساجد امسال موضوع اقتصاد مقاومتی را با گفتمان سازی و برگزاری دوره‌های کارآفرینی در دستور کار خود قرار می‌دهد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی