اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۹۳ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۲

  صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی به زلزله زدگان تسهیلات می دهد

  تبریز- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی گفت: بر اساس تفاهم نامه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این صندوق به زلزله زدگان سال 1391 ارسباران تسهیلات با بهره چهاردرصد پرداخت می کند.

  علیرضا آخوندزاده روز چهارشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا، اظهار کرد: این تسهیلات در قالب وام های تعمیر و بهسازی مسکن های روستائی و شهری از سایل 1392 به زلزله زدگان شهرهای تبریز، اهر، هریس، جلفا ورزقان و خداآفرین قابل پرداخت بوده و از زمان وقوع زلزله تا کنون ادامه داشته است.
  وی، مجموع متقاضی های وام مزبور را 16 هزار و 844 نفر اعلام کرد که اقدام به تشکیل پرونده کرده اند.
  آخوندزاده افزود: تا کنون از منابع صندوق کارآفرینی و امید آذربایجان شرقی 924 میلیارد و 682 میلیون ریال به افراد متقاضی تسهیلات مربوطه پرداخت شده است.
  وی از تشکیل تعداد یکهزار و 714 فقره پرونده تعمیر مسکن زلزله زده ها از ابتدای امسال تا کنون در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: برای این تعداد متقاضی افزون بر91 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
  آخوندزاده ادامه داد: برای بهسازی اماکن مسکونی آسیب دیده در جریان زلزله ارسباران نیز از اول امسال تا کنون یکهزار و154 فقره پرونده تشکیل شده است که برای این افراد نیز 63 میلیارد ریال تسهیلات ارایه می شود.
  دو زلزله مهیب 6.2 و شش ریشتری 21 مرداد سال 1391 منطقه ارسباران شامل شهرستان های اهر، هریس، ورزقان و بخش هایی از تبریز را تکان داد که طی آن 288 نفر جان خود را از دست داده و بیش از سه هزار نفر مجروح بر جای گذاشت.
  در این زمین لرزه ها 17 هزار واحد مسکونی دچار آسیب شد.
  3038/ 1495

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی