اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۹۲ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۲

  دستاوردهای خانواده "شریف"+عکس

  دانشگاه شریف در نمایشگاهی که به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس این دانشگاه و همچنین هفته جهانی کارآفرینی در دو روز برگزارنموده، میزبان جمعی از شرکت هایی خواهد بود که اعضای آن یک ویژگی خاص دارند و آن هم شریفی بودن آنهاست.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،  فارغ التحصیلان دانشگاه شریف  که حالا شرکت های دانش بنیان خود را تاسیس و در حال تولید محصول و ارائه خدمات هستند در این ابتکار عمل دانشگاه شریف تحت عنوان دستاوردهای خانواده شریف گردهم آمدند.


  این خانواده که امسال 120 عضو از آن دور هم جمع شدند، در مراسم افتتاحیه خود که صبح امروز در سالن جابربن حیان برگزار گردید پذیرای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری و دکتر سهراب پور، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان بودند.


  دکتر ستاری با بیان اینکه تمامی دانشگاهیان با توجه به نیاز کشور باید اقدامات تاثیرگذاری بر حوزه تولید دانش داشته باشند، گفت: مهم ترین نکته ای که اکنون باید دانشجویان به آن توجه داشته باشند فرهنگ کارآفرینی است که متاسفانه به دلیل فرهنگ غلط جامعه ما جوانان ما بدنبال جذب در ارگان های دولتی هستند تا اینکه کارآفرین و مولد باشند.
  در این مراسم از 10 محصول دانش بنیان که ماحصل تلاش برخی از اعضای خانواده شریف بود رونمایی کرد.
  هد هد3  جدیدترین محصول شرکت فاتح اسمان شریف که در گذشته نیز علمنا از دوربین مخصوص آن دیده بان 1 رونمایی کرده بود یکی از مهمترین محصولاتی بود که امروز توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد، بررسی بیشتر هدهد 3 را به زودی می توانید در علمنا مشاهده نمایید.

   

  منبع:سایت راه دانا

  خبرگزاری تسنیم: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

  بازگشت به صفحه رسانه ها

  بـــــرای دریــــــافـــــت آخــــریــــن اخــــبـــــار عــضـــو کــــانــــال تــــســـــنـــیــــم در تـــــلـــــگــــرام شــــویـــد

   

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی