اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۸۸ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۲
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی:

  آمایش سرزمین در آذربایجان غربی علمی نیست

  ارومیه - معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی گفت: آمایش سرزمین در این استان علمی نیست.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا رادفر ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان آذربایجان غربی با بیان اینکه در این راستا و کشاورزان به صورت سلیقه ای اقدام به تولید محصولات خود می کنند اظهارداشت: این امر مشکلات فراوانی را در حوزه مدیریت آب و بازار محصولات کشاورزی ایجاد کرده است.

  وی ادامه داد: تا زمانی که در بخش کشاورزی با همان روش های سنتی عمل کرده و از روش های و فناوری روز دنیا غفلت کنیم، نمی توان ادعای رشد و توسعه کشاورزی را داشت.

  رادفر با بیان اینکه امروزه در کنار توسعه صنعتی، کشاورزی و تجارت، توجه به صنعت ورزش و ورزش صنعتی در جهت توسعه و شکوفایی اقتصادی یک ضرورت است افزود: تک قطبی بودن اقتصاد استان آذربایجان غربی با محوریت کشاورزی بر خلاف اهداف توسعه اقتصادی استان است چرا که توسعه زمانی اتفاق می افتد که تمامی ظرفیت های جامعه در نظر گرفته شود.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: هدر رفت آب در حوزه کشاورزی و مصرف بی رویه آب در تولید محصولات از مهمترین مشکلاتی است که باید مورد توجه مسئولان و کشاورزان استان قرار گیرد.

  رادفر توسعه پایدار و استفاده از همه ظرفیت ها را از برناهه های مهم کشورهای توسعه یافته عنوان کرد و گفت: لازمه این امر در کشور ما شناسایی جوانان مستعد و بهره مندی از طرح های کارآفرینی در حوزه ورزش و اقتصاد ورزشی است.

  وی افزود: برگزاری همایش های علمی و تخصصی و جذب مقالات برتر علمی، راهکار بسیار مناسبی در جهت رسیدن به ایده های نو و آخرین یافته ها و داشته های علمی و یکی از راههای مهم رسیدن به توسعه پایدار مبتنی بر تبدیل ایدهای برتر به فن آوری و تکنولوژی روز جهان محسوب می شود.

  رادفر در ادامه با اشاره به تصویب کلیات طرح برگزاری نخستین همایش ملی جوانان و کارآفرینی های نوین در استان بیان کرد: برای برگزاری این همایش علمی پس از بررسی های بیشتر کارشناسی در خصوص زمان و مکان آن در جلسه بعدی تصمیم گیری می شود.

  سیزدهمین ستاد ساماندهی امور جوانان یکی از مهمترین جلسات در سیاست گذاری، تصمیم گیری و رسیدگی به مسائل و مشکلات جوانان استان در محل سالن کنفرانس استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.

  در این جلسه کلیات طرح برگزاری همایش ملی جوانان و کارآفرینی نوین در آذربایجان غربی مورد تصویب اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان استان قرار گرفت.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی