اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۸۶ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۱
  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر:

  آموزش تولید، بازاریابی و فروش محصولات در بوشهر برگزار می‌شود

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهر گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر در زمینه محصولات تولیدی نقش مهمی دارد که در این حوزه آموزش تولید، بازاریابی و فروش محصولات در بوشهر برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالرسول کازرونی صبح امروز در نشست شورای اداری آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با تاکید بر ارزیابی عملکرد حوزه‌های ستادی اظهار داشت: ارزیابی عملکرد حوزه‌های ستادی سبب توسعه و ترویج مهارت آموزی در جامعه می‌شود.

  وی آموزش‌های بازارمحور را یکی از اولویت‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای دانست و تصریح کرد: یکی از سیاست‌های مهم و اولویت اساسی سازمان آموزش‌های بازارمحور است که فرایند آموزش، تولید، بازاریابی و فروش را شامل می‌شود.

  کازرونی تاکید کرد: این مهم یکی از مهم‌ترین وظایف مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوده و هر چه بیشتر روسای مراکز بر این موضوع توجه داشته باشند.

  وی تصریح کرد: با توجه به اینکه استان بوشهر در زمینه محصولات تولیدی نقش مهمی دارد که در این حوزه آموزش تولید، بازاریابی و فروش محصولات در بوشهر برگزار می‌شود.

  مدیرکل فنی وحرفه‌ای بوشهر بیان کرد:‏‏ رشد و توسعه اقتصادی کشور در گرو بسترسازی مناسب و توسعه و ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی است.

  کازرونی با بیان اینکه: برای ایجاد زمینه‌های اشتغال مولد و پایدار از تمام توان و ظرفیت‌های آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استفاده می‌شود گفت: برنامه‌ریزی صحیح و اصولی برای رسیدن به بهترین نتیجه در این حوزه ضروری است.

  وی با بیان اینکه ارزیابی عملکرد سبب دقت در انجام کار واحدهای ستادی می‌شود افزود: این خود در برنامه‌ریزی منسجم برای توسعه و تحقق اهداف سازمانی گامی مهم است.

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر خاطرنشان کرد: با ارزیابی سه ماهه عملکرد مسولان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان‌ها در توسعه هر چه بهتر آموزش‌ها در استان تلاش بیشتری می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی