اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۸۱۵ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲

  اصفهان | جشن امضای کتاب و رونمایی از پوستر تئاتر «مصائب لیر شاه پیرامون ادموند» در اصفهان

  مدیرعامل استارت آپ «تئاتر اصفهان» گفت: رونمایی از پوستر و جشن امضای نمایش «مصائب لیر شاه پیرامون ادموند» با حمایت استارت آپ‌های اصفهانی برگزار می‌شود.

  مرتضی کمساری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: برای نخستین بار در اصفهان سه استارت‌آپ به‌منظور حمایت از تئاتر شهر دست‌به‌دست هم داده‌اند تا هم در جذب مخاطب و هدایت شهروندان به سالن‌های نمایش و هم فروش محصولاتی از قبیل نمایشنامه و لوح‌های فشرده گام برداشته و به گروه‌های نمایشی کمک کنند.

  وی به جشن امضای کتاب و رونمایی از پوستر نمایش «مصائب لیر شاه پیرامون ادموند» اشاره کرد و گفت: این مراسم پنجشنبه 13 اردیبهشت، ساعت 21 در خانه صفوی واقع در خیابان طالقانی، روبروی گالری گمان برگزارشده و دو استاد تئاتر حمید پورآذری و محمدرضا رهبری در این برنامه حضور پیدا می‌کنند.

  مدیرعامل استارت آپ «تئاتر اصفهان» گفت: استارت آپ «تیکیمو» به سرپرستی محمدرضا آذین فروش بلیت نمایش را بر عهده دارد و از این پس در کنار فروش بلیت در سایت خود محصولات جانبی نمایش را به فروش می‌رساند. استارت آپ «نشریار» به سرپرستی «حسین اژه‌ای» در حوزه چاپ کتاب و نمایشنامه فعالیت دارد و استارت آپ «تئاتر اصفهان» تبلیغات و امور رسانه‌ای را بر عهده خواهد داشت.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از تسنیم نمایش «مصائب لیر شاه پیرامون ادموند» از شنبه 15 اردیبهشت‌ماه در تالار هنر به روی صحنه می‌رود، نمایشنامه این اثر به همت کارگردان و دستیار کارگردان این اثر بر اساس نوشته از شکسپیر به رشته تحریر درآمده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ