اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۸۰۹ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷

  برگزاری نخستین رویداد استارت آپ روستایی در اردبیل

  رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از اولین رویداد شناسایی و تسهیل کارآفرینی روستایی(استارت آپ) در روزهای 19 الی 21 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، عبدالقیوم قلی‌پوری در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: این رویداد با هدف شناسایی ایده‌های برتر و به کارگیری آن در اشتغال روستایی است که می تواند تحول اساسی در روستاها و جلوگیری از مهاجرت‌ها ایجاد کند. 

  به گفته رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل با بررسی و شناسایی ایده‌های برتر در حوزه دانش بینان روستایی به پنج ایده برتر مبلغ 50میلیون ریال کمک بلاعوض اختصاص خواهد یافت. 

   وی یادآور شد: علاوه بر ایجاد آموزش‌های لازم به شرکت کنندگان در این رویداد، ایده‌های برتر به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هم معرفی می‌شوند.

  قلی‌پوری افزود: رویدادهای استارت آپ در دوره‌های بعدی در شهرستان‌ها و روستاهای بزرگ تا پایان سال تداوم خواهد یافت با این هدف که تحصیلکردگان روستایی در روستاهای خود اشتغال یافته و توسعه و رونق اقتصادی در روستاها را رقم بزنند. 

  رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل یادآور شد: تاکنون در استان در حوزه نرم افزاری 21 شرکت دانش‌بنیان راه اندازی شده و بیش از 80 واحد فناوری هم برای دریافت گواهی شرکت دانش‌بنیان ثبت‌نام کردند. 

  وی اضافه کرد: به منظور کیفی‌سازی تولیدات و داشتن ارتباطی تنگاتنگ با بازارهای جهانی نیاز است تا اصول مهم تجاری‌سازی و انبوه تولید در دستور کار شرکت‌های دانش‌بنیان قرار گیرد.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ