اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۸۰۸ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵

  اردبیل| دانشگاه آزاد طرح‌های پژوهشی حمایتی از نیازمندان در اردبیل اجرا می‌کند

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: باانعقاد تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی، فناوری، کارآفرینی و حمایتی بین دانشگاه آزاد و کمیته امداد طرح‌های پژوهشی حمایتی از نیازمندان در اردبیل اجرا می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، اسحاق رسولی صبح امروز در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و کمیته امداد استان اردبیل اظهار داشت: باید در تعامل بین دانشگاه و کمیته امداد زمینه‌هایی ایجاد شود که هم افزایی علمی، پژوهشی، فناوری و کارآفرینی زیاد شود.

  وی بیان کرد: رویکرد دانشگاه به سمت کارآفرینی است و رسالت دانشگاه پژوهش و فن‌آوری است بنابراین تقویت ارتباط در این زمینه‌ها حائز اهمیت است و در این زمینه تلاش و جدیت همه‌جانبه‌ای داریم و در صدد جلب مشارکت سایر نهادها و دستگاه‌ها برای دستیابی به این مهم هستیم.

  رسولی افزود: مهمترین دغدغه‌ای که در جامعه وجود دارد این است که زنجیره‌های دستگاه‌های اجرایی به هم وصل نیست و هر کدام جزیره‌ای عمل می‌کند و ما در تلاش هستیم پیوند دانشگاه با جامعه و صنعت تقویت شود.»

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: توان علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با 480 نفر عضو هیئت علمی، منبع و ظرفیت بزرگی است که باید برای حل مسائل جامعه زیاد شود.

  وی اصلی‌ترین آرمان نظام و انقلاب را خدمت به پابرهنگان دانست و گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره)  بر اساس اهداف و رسالت‌ها، نقش حمایتی و پشتیبانی دارد که باید از طریق مردم تامین کنند و باید اذعان کرد روحیه کمک و دستگیری همکاران دانشگاه زیاد است.

  مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل نیز در این جلسه اظهار کرد: کمیته امداد بعد از 40 سال، یک سال است که ارتباط با دانشگاه را شروع کرده ولی باید این ارتباط سازمان یافته باشد و به نفع فقرا خروجی داشته باشد.

  حسین دشتی با تاکید بر استفاده از یافته‌های پژوهشی دانشگاه در خدمت‌رسانی کمیته امداد افزود: انتظار از دانشگاه فراتر از یک مجموعه است و دانشگاه باید در فرایند ارتقای کیفیت خدمات موثر واقع شود و ضرورت دارد فرآیندهای زاید حذف و به صورت ساده ارایه خدمت شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی