اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۸۰۵ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰

  اردبیل| نخستین رویداد استارتاپی "شتاب در روستا" برگزار می‌شود

  رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: نخستین رویداد استارتاپی کشور با عنوان "شتاب در روستا" به منظور ایجاد اشتغال پایدار و دانش‌بنیان در روستاها، به میزبانی دانشگاه آزاد اردبیل برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، عبدالقیوم قلی‌پوری ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: به منظور ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای و جلوگیری از مهاجرت مردم روستا به شهرها، دولت اهتمام ویژه‌ای به ایجاد کسب و کارهای نوین برای روستاییان دارد که پارک علم و فناوری استان اردبیل نیز در راستای تحقق این موضوع، نخستین رویداد استارتاپی " شتاب در روستا" که برای نخستین بار در کشور برنامه‌ریزی شده، برگزار می‌کند.

  وی گفت: برگزاری رویداد استارتاپی "شتاب در روستا" برای ارائه کسب و کارهای نوین و دانش‌بنیان در حوزه ایجاد اشتغال پایدار روستایی بوده که این رویداد از 19 الی اردیبهشت ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار می‌شود.

  رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل افزود: به منظور حمایت از ایده‌های برتر و عملیاتی کردن این ایده‌ها، پارک علم و فناوری استان اردبیل به 5 طرح برتر در حوزه ایجاد اشتغال پایدار روستایی تا سقف 5 میلیون تومان مشوق اعطاء می‌کند که این مشوق بلاعوض بوده و به صورت مرحله به مرحله بعد از شروع عملیات اجرای طرح پرداخت می‌شود.

  قلی‌پوری با اشاره به اینکه فناوری مرز نمی‌شناسد، تصریح کرد: کسب و کارهایی که از رویدادهای استارتاپی ایجاد ششوند، نقش پذیری بالایی داشته و قطعا برگزاری این رویداد استارتاپی، سبب ایجاد شور و نشاط در بین جوانان شده و خروجی مثبت خواهد داشت که امیدواریم با این کار، بتوانیم در راستای ایجاد اشتغال پایدار و دانش بنیان به روستاییان کمک کنیم.

  وی بیان کرد: برگزاری این رویداد به عنوان نخستین مرحله بوده و قطعا تا پایان سال نیز، برگزاری مراحل دیگری از این رویدادها را شاهد خواهیم بود و حتی امکان برگزاری این رویدادهای استارتاپی در خود روستاها نیز وجود دارد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ