اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۷۹ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۸
  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین:

  سرمایه گذاران صنعتی در دوره کارآفرینی شرکت کردند

  قزوین- مديرعامل شركت شهركهای صنعتی استان قزوين گفت: به منظور آشنایی صنعتگران با مشکلات حوزه تولید، دوره كارآفرينی ویژه سرمايه گذاران جديد مستقر شده در شهركها و نواحی صنعتی استان برگزار شد.

  عبدالقهار ناصحی در گفتگو با خبرنگار مهر، در این باره اظهارداشت: بهبود فضای کسب و کار در شرایط کنونی یکی از برنامه هایی است که می تواند به رونق اقتصاد منجر شده و مشکلات این بخش را کاهش دهد.

  وی افزود: برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارآفرینان، سرمایه گذاران و تولیدکنندگان می تواند زمینه آشنایی بیشتر این افراد را با محیط تولید فراهم کند تا در صورت بروز مشکل بهتر بتوانند برای حل آن اقدام کنند.

  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین یادآورشد: سازمان صنايع كوچك و شهركهای صنعتی ايران در راستای وظایف خود مبنی بر ارتقاء دانش متقاضيان احداث واحدهای صنعتی در شهركهای صنعتی با برگزاری دوره های كارآفرينی نسبت به توانمندسازی صنعتگران اقدام  کرده است.

  وی بیان کرد: به منظور پر كردن خلاء دانش و تجربه در فرايند سرمايه گذاری متقاضيان دوره آموزشی با حضور۲۰ نفر از سرمایه گذاران مستقر در شهرکهای صنعتی در دانشگاه آزاد قزوین برگزار شد.

  ناصحی گفت: اين دوره كارآفرينی با هدف انتقال دانش و تجربيات تخصصی در حوزه كسب و كار برای اولين بار با هدف آموزش سرمايه گذاران بخش صنعت در شهرك ها و نواحی صنعتی استان برگزار شد.

  وی با اشاره به اثرگذاری اين دوره یادآورشد:شركت كنندگان در دوره یاد شده با طراحی انواع مدل كسب و كار، شيوه های نوآوری و خلاقيت به طور تشریحی و کامل كسب دانش می کنند.

  ناصحی اضافه کرد: محل برگزاری دوره تخصصی در مركز رشد دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد تا تعامل بخش صنعت و دانشگاه نیز محقق شود و سرمايه گذاران از نزديك با ظرفيت های تحقيقاتی، علمی و دانش مركز رشد آشنا شوند.

  دوره دوم آموزش ارتقاء مهارتهای كارآفرينی متقاضيان سرمايه گذاری بخش صنعت تا پایان سال برگزار خواهد شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی