اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۷۸۶ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶

  ارومیه| دهمین رویداد شتاب آذربایجان در ارومیه برگزار می‌شود

  رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: دهمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا) در قالب رویداد کارآفرینی 54 ساعته در شهرستان ارومیه برگزار می‌شود.

  حسن حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، از برگزاری دهمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا) در قالب رویداد کارآفرینی 54 ساعته در تاریخ 19 الی 21 اردیبهشت سال 97 خبر داد و اظهار داشت: دهمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا) در قالب کارآفرینی در 54 به سبک "استارتاپ ویکند" برگزار می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این رویداد ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی در استان و تلاش برای توسعه کسب و کارهای محلی نوپاست.

  رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: این رویداد با موضوع آزاد و با حمایت و همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و مرکز توانمند سازی و تسهیلگری کسب و کارهای نوپای فاوای استان در محل موزه تاریخ طبیعی ارومیه برگزار می‌شود.

  وی با اشاره به اهمیت این رویداد افزود: استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی و در انتهای هفته برگزار می‌شود و در این برنامه شرکت‌کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

  حیدری بیان کرد: در این رویداد شرکت کنندگان در یک فضای مشترک با همراهی تسهیل‌گران و مربیان خبره توانایی ارائه ایده، پردازش ایده، تشکیل تیم، شناسایی ظرفیت‌ها و امکانات موجود را فرا می‌گیرند.

  وی تصریح کرد: شرکت کنندگان رویداد می‌توانند به عنوان ایده پرداز نیز در رویداد ثبت نام کنند و در صورت رأی آوردن ایده از نظر سایر شرکت کنندگان، وظیفه مدیریت تیم خود را بر عهده بگیرند.

  رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در مورد امتیازات تیم‌های برتر این رویداد یادآور شد: علاوه بر جوایز نفیس که به 3 تیم برتر این رویداد اهدا می‌شود، تیم‌های اول تا سوم به‌طور رایگان در مرکز رشد جامع واحدهای فناور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی  پذیرش خواهند شد و می‌توانند از مزایای استقرار در مرکز رشد جامع برخوردار شوند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی