اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۷۸۲ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱

  تجلیل از استارتاپ های برتر استان یزد

  مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد گفت:تیم‌های استارتاپ اکوبار و پین جاب در رویداد ملی جاده ابریشم تجلیل شدند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد در سخنانی از همت جمعی جوانان جهت شکل گیری مرکز شتابدهنده پیشگامان  قدردانی کرد و یکی از راهکار‌های اصلاح ساختار غلط گذشته را تکیه بر جوانان نوآور و خلاق دانست و اعتماد و فرصت‌های به وجود آماده برای جوانان را امری مثبت و شایسته خواند.

  فداکار همچنین به خانواده و اعضای تیم استارتاپی اکوبار جهت کسب عنوان بهترین تیم استارتاپی کشور در رویداد ملی جاده ابریشم تبریک گفت و این تیم را نمونه‌ای برای الگوسازی دیگر جوانان استان دانست.

   قمی عضو شورای شهر نیز در این مراسم آمادگی شورای شهر برای ایجاد بستر مناسب و زیرساخت‌های لازم به منظور توسعه کسب و کار‌های هوشمند و مبتنی بر فناوری‌های نوین را اعلام کرد.

  در پایان این مراسم از تیم اکوبار که در رویداد ملی جاده ابریشم مقام نخست را کسب کرده بود و همچنین تیم پین جاب که به فینال این رویداد مهم راه یافته بود تجلیل و قدردانی شد.

  در مراسم دورهمی جوانان استارتاپی که به مناسبت روز جوان در مرکز شتابدهنده پیشگامان در دانشگاه یزد برگزار شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ