اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۷۸ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۸

  چهار طرح اقتصاد مقاومتی در گنبدکاووس به بهره برداری رسید

  گنبدکاووس - ایرنا - بهره برداری از چهار طرح کار آفرینی و اشتغالزایی در راستای اقتصاد مقاومتی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در گنبدکاووس آغاز شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار ایرنا، مراسم افتتاح این طرح ها روز سه شنبه به صورت متمرکز در روستای بهرام آباد از توابع بخش مرکزی و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس و برخی مسئولان دیگر این شهرستان برگزار شد.
  برای عملیات اجرایی این طرح ها و از محل تسهیلات طرح های کارآفرینی و اشتغالزایی اقتصاد مقاومتی شهرستان گنبدکاووس در مجموع مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون ریال پرداخت شده است.
  طرح تولید عرقیات گیاهی، پرورش قارچ، پرورش شترمرغ به تعداد 50 قطعه و پرورش دام سنگین با ظرفیت شش راس طرح های افتتاحی در قالب اقتصاد مقاومتی گنبدکاووس بودند که درمجموع سبب ایجاد اشتغال برای 15 نفر شده است.
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس در مراسم افتتاح این طرح ها در سخنانی گفت: امسال مبلغ 28 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی برای اجرای طرح های کارآفرینی و مشاغل خانگی در این شهرستان پرداخت شده است.
  سرهنگ رمضانعلی بادلی افزود: سقف تسهیلات پرداختی برای مشاغل خانگی 30 تا 50 میلیون ریال و برای طرح های کارآفرینی تا سقف 300 میلیون ریال بوده است.
  وی گفت: اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبری انقلاب، تکیه بر توانمندی و تولید داخل است که در این زمینه بایستی با تلاش فراوان زمینه خودکفایی کشور درحوزه های مختلف بویژه در امنیت غذایی را فراهم کرد.
  شهرستان گنبدکاووس براساس سرشماری نفوس و مسکن سال 90 با افزون بر 325 هزار نفر جمعیت، در شرق استان گلستان واقع است.
  /1860/3039/

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی