اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۷۴ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۰
  رئیس دانشگاه آزاد قزوین:

  زمینه تجاری‌سازی کسب‌ و کارهای کوچک در قزوین فراهم شود

  رئیس دانشگاه آزاد قزوین گفت: ایده‌های بسیار خوبی در زمینه کسب و کار وجود دارد که هر یک به تنهایی قابلیت تجاری شدن را دارند که زمینه آن باید فراهم شود.

  مرتضی موسی‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: در مراسم اختتامیه دومین استارت آپ سراسری که به میزبانی قزوین در دانشگاه آزاد اسلامی به مدت سه روز ادامه داشت، نفرات برتر در این استارت آپ مشخص شدند.

  وی با اشاره به اینکه در این استارت آپ، از بیشتر استان‌های کشور شرکت داشتند عنوان کرد: نخبگان استان‌های مختلف در این دوره از مسابقات با ارائه طرح‌های برتر در حوزه کسب و کار با یکدیگر به رقابت پرداختند و در این زمینه یازده ایده تأیید شد و داوران به بررسی آنها پرداختند.

  رئیس دانشگاه آزاد قزوین با بیان اینکه از این یازده طرح، در نهایت سه طرح برگزیده شد تصریح کرد: گروه‌های شرکت کننده در سه روز پرکار به رقابت پرداخته و ایده‌های خود را ارائه کردند و به توجیهات لازم در دفاع از ایده‌های خود نیز پرداختند.

  موسوی‌خانی با اشاره به اینکه برگزاری این گونه استارت آپ‌ها سبب معرفی ایده‌های جدید کسب و کار می‌شود بیان کرد: صاحبان ایده‌های کسب و کار باید از ارائه طرح‌های خود و احتمال شکست آنها واهمه نداشته باشند، چرا که بسیاری از این ایده‌ها می‌تواند در بهبود فضای کسب و کار موثر باشد.

  وی با بیان اینکه این ایده‌ها می‌تواند فضای کسب‌وکار جدیدی را فراهم کند گفت: باید زمینه تجاری‌سازی کسب‌وکارهای کوچک فراهم شود که پیوند این ایده‌ها با پارک علم و فناوری می‌تواند بسیار اثرگذار باشد.

   

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ