اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۵۹ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۴

  گسترش کارآفرینی در جامعه نیازمند خواست و همکاری مردم است

  زنجان - ایرنا - یک کارآفرین اتریشی گفت: گسترش کارآفرینی و شکل گیری کسب و کارهای نوین نیازمند خواست و همکاری مردم برای ایجاد تغییر در رویه های موجود است.

  پاتریک واستیلس شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: زمینه ای برای آنکه کسب و کارهای جدید در زنجان شکل بگیرد، ایجاد نمی شود مگر آنکه خود مردم این شهر خواهان تغییر فضای موجود باشند.
  وی که برای شرکت در دومین استارت آپ ویکند زنجان به این شهر سفر کرده بود پس از پایان 54 ساعت تلاش علاقه مندان به کارآفرینی در این شهر، یادآورشد: افرادی همچون علاقه مندان به استارت آپ ها تلاش می کنند فضای جدیدی را در این شهر و استان شکل دهند اما زمانی این موضوع محقق می شود که مردم خواهان این تغییر باشند و در این صورت می توان راه هایی را به زنجانیان نشان داد.
  واستیلس اظهار کرد: کارآفرینان برای ایجاد کسب و کاری جدید، باید ظرفیت ها و نیازهای بازار را بسنجند تا بتوانند متناسب با آن کاری را آغاز کنند.
  این کارآفرین اتریشی ساکن استانبول ترکیه گفت: این افراد ابتدا باید ظرفیت ها و امکاناتی که در گذشته وجود داشته و هم اکنون نیز وجود دارد را بررسی و از اشخاص تاثیرگذار برای شروع به کسب و کار خود بهره برداری کنند.
  وی خاطر نشان کرد: مردم، اشخاصی که در استارت آپ شرکت می کنند، کسانی که علاقه مند هستند وارد شوند و کارآفرینی کنند و یک کاری انجام دهند، دانشگاه ها و افراد دارای اطلاعات و صاحب تکنولوژی می توانند وارد این حوزه شوند و قوانین مقررات از مسائل تاثیرگذار برای شروع یک کسب و کار جدید محسوب می شود.
  واستیلس ادامه داد: باید قوانینی وجود داشته باشد که از افراد کار آفرین حمایت کند چون کاری بناست انجام شود که ممکن است، ریسک های خود را داشته باشد و از همین رو باید قوانینی وجود داشته باشد که حامی آنان محسوب شود.
  این کارآفرین اتریشی تاکید کرد: یکی از مهمترین موضوع ها در زمینه کارآفرینی پول و سرمایه است که کارآفرینان در مقطعی نیاز به پول و سرمایه دارند که بر روی ایده کارآفرین سرمایه گذاری کنند تا آن ایده رشد کرده و به یک کسب و کار تبدیل شود.
  وی افزود: در آخر راهنمایان و مربیان مهمترین نیاز یک کارآفرین هستند، کسانی که خود این مسیر را طی کرده اند و می توانند تجربیات خود را در اختیار افرادی قرار دهند که قصد طی مسیر کارآفرینی را داشته باشند.
  واستیلس یادآورشد: زنجان فروشگاه های بسیاری دارد که می توانند پیشرفت کنند و بزرگتر شوند، اما کارآفرینان نباید فقط به رفع مشکل در منطقه خود فکر کنند و باید ایده جهانی داشته باشند.
  این کارآفرین اتریشی گفت: مهمترین قضیه کارآفرینی پول و سرمایه است که می تواند از سیاست های جهانی و تحریم ها متاثر شود، چرا که ممکن است بخش زیادی از خارج از تامین شده باشد.
  وی اظهار کرد: برای استارت آپ باید به شهرها و کشورهای مختلف سفر کرد چون این یک کار جهانی است، اما تحریم ها ممکن است مانع از آن شود.
  3001/6085

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.