اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۵۷ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۰

  سرپرست فرمانداری ساری : بانک های خصوصی برای ایجاد اشتغال گام بردارند

  ساری - ایرنا - سرپرست فرمانداری شهرستان ساری با تاکید بر تشکیل کمیته تخصصی بانک ها اظهار داشت : بانک ها در حوزه های مختلف ،بخصوص اشتغال و صنعت حضور بیشتری داشته باشند .

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری احمد حسین زادگاه در دیدار با کارکنان بانک مهر اقتصاد با اعلام استقرار بانک های خصوصی زیادی در مرکز استان و بهره مندی از بخش مالی شهروندان ساروی ، تصریح نمود : متاسفانه این بانک ها در حوزه صنعتی و اشتغال کمتر شرکت می کنند لذا با تشکیل کمیته بانکی باید ازمنابع مالی برای رشد اقتصادی شهر استفاده بهینه را داشته باشیم.
  حسین زادگان همچنین دردیدار با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و روسای هیات های مذهبی ساری با بیان این نکته توسعه فرهنگی مقدم بر توسعه سیاسی و توسعه اقتصادی است ،خاطر نشان نمود :امروزه در دنیا ملتی که دارای فرهنگ برتر است پیروز میدان حوزه سیاست و اقتصاد خواهد بود.
  وی با تاکید بر اینکه غنای فرهنگی از ارکان اصلی دربرنامه های توسعه فرهنگی می باشد، تصریح نمود : بخش فرهنگ در نظام برنامه ریزی توسعه کشور ظرفیت و قابلیت های زیادی در بقا و پیشرفت و توسعه جامعه دارد.
  وی در ادامه اظهارداشت : در حوزه فرهنگ ، موازی کاری های 13 نهاد باعث عدم برنامه ریزی موفق و تاثیرگذاری فرهنگی می گردد وآنچه انتظار می رود خروجی نخواهد داشت .
  وی با تاکید بر اینکه در حوزه فرهنگ باید هماهنگی ایجاد شود ،گفت : نهادها براساس وظابف ذاتی خود در حوزه های مختلف ' محیط زیست ،صنعت ،ورزش و سلامتی ،تغذیه ،... ' فعالیت نمایند و با ارائه برنامه و حرکت هدفدار در توسعه فرهنگ جامعه تلاش نمایند .
  سرپرست فرمانداری شهرستان ساری با بیان اینکه طرح ها و سیاست های فرهنگی شهرستان ارائه شود ،خاطر نشان نمود : نیازها و ظرفیت های فرهنگی با ارائه پیشنهادات و راهکارها اعلام گردد تا در سند راهبردی و رسیدن به نقاط مشترک در حوزه های مختلف در توسعه شهرستان گام برداریم .
  رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ساری نیز در این دیدار ابراز داشت : در حوزه تبلیغات مبنای فعالیت ها براساس حرکت های فرهنگی و معنوی است.
  حجت الاسلام حمزه علی صادقی فعالیت حوزه فرهنگی سازمان تبلیغات را غیر قابل شمارش و قابل رویت اعلام کرد و گفت : عملکرد فرهنگی در حوزه های مختلف در درازمدت آشکار می گردد و حرکت عظیم پیاده روی اربعین از کارکردها و تاثیرات فرهنگی در جامعه است .
  رئیس تبلیغات اسلامی ساری با اعلام حضور 500 روحانی مقیم در دو حوزه عمومی و تخصصی ،افزود : در شهرستان 700 هیات مذهبی شناسنامه دار فعالیت دارند و با اجرای ثبت هیات های مذهبی صنفی در شهرستان قریب به هزار هیات خواهیم داشت .
  وی در ادامه به ساخت خانه های عالم در شهرستان اشاره کرد و ابراز نمود : پژوهشکده مداحی در ساری تنها مرکز پژوهشی در ایران است .
  سرپرست فرمانداری شهرستان ساری در دیدار با رئیس دانشکده قدسیه ساری اساتید دانشگاه را بستر ساز توسعه فرهنگی در کشور خواند و ابراز داشت : در لوای توسعه فرهنگی توسعه در ابعاد دیگر از جمله اقتصاد، سیاست و اجتماعی به وجود خواهد آمد و در این مسیراساتید نقش بسیار مهم و با ارزش هدایت جامعه را برعهده دارند.
  فرماندار ساری تاکید نمود : توسعه شهر با دستان همه گروه های علمی و تخصصی و فنی و حتی مردم عادی رقم خواهد خورد .
  وی تصریح کرد: انتظارما از صاحبنظران و اساتید دانشگاه در حوزه مدیریت این است که در کمیسیون ها و کارگروه های تخصصی به عنوان مشاور نقش آفرینی کنند.
  رئیس دانشکده قدسیه دختران ساری با بیان اینکه دانشکده قدسیه تنها مرکز دانشگاهی اختصاصی دختران است ،خاطرنشان کرد :در دانشکده قدسیه دوهزار دانشجو در رشته های فنی و حرفه ایی و هنری تحصیل می کنند.ک/1
  6097

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :صنعت تبلیغات