اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۴۴ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۵

  پنج واحد تولیدی در خوی به بهره برداری رسید

  ارومیه – ایرنا – فرماندار خوی گفت: پنج واحد تولیدی کوچک و متوسط در راستای اجرای برنامه های کارآفرینی در این شهرستان به بهره برداری رسید.

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از خبرنگار ایرنا حسین سیوانی عصر روز چهارشنبه در آیین افتتاح این طرح ها اظهار کرد: تولیدی مبل، واحد تولید دستگاه واکسر، دو کارگاه تولید فرش دست باف و واحد تولید بدلیجات و نقره این طرح ها را شامل می شوند که همه آنها از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استفاده کرده اند.
  وی افزود: این واحدها در سه هزار و 500 متر مربع زیربنا با بیش از 10 میلیارد ریال سرمایه گذاری اجرا و تجهیز شده اند که پنج میلیارد ریال آن سهم تسهیلات اعطایی صندوق کارآفرینی امید است.
  وی اضافه کرد: سرمایه گذاری و بهره برداری از واحدهای تولیدی کوچک به علت اشتغالزایی مناسب در اولویت بخش صنعت و معدن خوی قرار دارد.
  فرماندار خوی ادامه داد: با بهره برداری از این طرح ها به صورت مستقیم برای 68 نفر زمینه اشتغال فراهم شده است.
  سیوانی افزود: امسال 100 میلیارد ریال سهم شهرستان خوی از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی است و امیدواریم با جذب این اعتبار گام بلندی در راستای تولید و اشتغالزایی شهرستان برداشته شود.
  مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی هم در آیین افتتاح این طرح ها گفت: در مجموع 50 طرح تولیدی در استان آماده بهره برداری است که سعی می شود همه این طرح ها تا پایان سال جاری افتتاح شوند.
  جعفر قلی پور افزود: برای اجرای این طرح ها 570 میلیارد ریال تسهیلات از محل صندوق کارآفرینی امید استان پرداخت شده است.
  شهرستان خوی در 134 کیلومتری شمال مرکز آذربایجان غربی واقع بوده و دومین شهرستان پرجمعیت استان به شمار می رود.
  7128/2093

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی