اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۳۶ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۹

  نخستین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی استان لرستان برگزار شد

  نخستین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی استان لرستان در دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد.

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، نخستین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی استان لرستان ظهر امروز در دانشگاه آزاد شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

  رضا میردریکوندی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد در این جشنواره، اظهار داشت: سیاست‌های جدید دانشگاه آزاد مبنی بر حرکت در راستای کارآفرینی و ورود به عرصه‌های شرکت دانش‌بنیان، مراکز رشد و ارائه خدمات به ارگان‌هایی است که می‌توانند از خدمات علمی دانشگاه استفاده کنند که این جشنواره نیز در همین جهت برگزار شده است.

  وی هدف از برگزاری این جشنواره را  تشویق و ایجاد انگیزه در کارآفرینان دانشجو برشمرد و فزود: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین دانشگاه آزاد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقدشده، مقررشده که این دو نهاد در راستای حمایت از کارآفرینان همکاری لازم را داشته باشند.

  معاون پژوهشی دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد از کارآفرینان به‌ عنوان سرمایه‌های عظیم کشور یادکرد و گفت: در حال حاضر کارآفرینی در لرستان ضرورتی است که باید موردتوجه قرار گیرد.

  وی بابیان اینکه امروزه استان لرستان به کارآفرینی و اشتغال نیاز دارد، عنوان کرد: با توجه به فاصله‌ای که بین دانشگاه و صنعت وجود دارد کارآفرینی اقدامی در جهت پر کردن این فاصله است بنابراین برگزاری این‌گونه جشنواره می‌تواند به ایجاد انگیزه در کارآفرینان و کاربردی کردن دانسته‌های تئوری دانشگاه‌ها کمک کند.

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از خبرگزاری تسنیم، در این جشنواره از سه نفر از کارآفرینان بخش خدمات، دو نفر از بخش صنعت و دو نفر از بخش کشاورزی تقدیر شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی