اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۳۰ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰

  منافع کارآفرینی عاید کل جامعه می شود

  زنجان – ایرنا – رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: منافع هر حرکتی که در مسیر کارآفرینی انجام شود، عاید کل جامعه می شود.

  غلامحسین جمیلی شامگاه سه شنبه در مراسم اختتامیه نخستین استارت آپ ویک زنجان افزود: از وجود واحدهای تولیدی و اشتغالزا، سرانه درآمد یک شهر و یک استان افزایش پیدا می کند و کل مردم از آن منتفع می شوند.
  وی یادآورشد: در هر جامعه ای عده ای وجود دارند که سرانه درآمدزایی بسیار پایینی دارند و وظایف انسانی حکم می کند که برای بهبود وضعیت معیشتی آنان اقدام انجام شود.
  جمیلی اظهار کرد: تاریخ ایران نشان داده است که مردمی نوع دوست دارد و در هر برهه از تاریخ همواره به کمک انسان مستمند و نیازمند شتافته اند.
  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان به وجود جوانان فعال و کوشا در کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه این جمعیت رو به پیری است و از هم اکنون باید برای سالهای پیری آنان برنامه ریزی داشت.
  وی خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی بر اساس همان روحیه نوع دوستی اقدام به بازسازی و فعال سازی کارخانه کبریت به منظور بهبود منظر شهری و ایجاد تغییر در تفریح و سرگرمی مردم کرد و هم اکنون نیز احداث مرکز نگهداری سالمندان را در دستور کار دارد.
  موسس سایت والا مد نیز در این مراسم گفت: هر یک از انسان ها با مشکلات مختلفی درگیر هستند ولی با این وجود هنوز خوشحالند.
  احسان طریقت افزود: به طور معمول افراد فقط به مشکلات خود دقت می کنند و کمتری کسی پیدا می شود که متوجه سایر مشکلات و مسائل دیگران شود و برای برطرف سازی آنان گام بردارد.
  وی ادامه داد: فعالیت این افراد به عنصر گمشده در جامعه به نام مهربانی بر می گردد.
  طریقت اظهار کرد: زنجیره اصلی کسب و کار گمشده است و انسان ها نمی دانند کجا زندگی می کنند و از همین رو به سرعت از کنار همه مسائل می گذرند.
  موسس سایت والا مد گفت: کارآفرینان اجتماعی مثل سایر افراد نیستند و دغدغه بهبود وضعیت زندگی و تامل در آن را دارند.
  وی خاطر نشان کرد: کارآفرینان اجتماعی افراد نتیجه گرایی هستند بلند پروازی می کنند و محدوده ای بزرگتر از زندگی و پیرامون خود را می بینند.
  طریقت یادآورشد: آنان استراتژی محور هستند، به آینده نگاه می کنند و تدبیر دارند و از همه مهمتری دغدغه مند محسوب می شوند.
  موسس سایت والا مد گفت: نمی توان مسیر کارآفرینی اجتماعی را یک نفره طی کرد از همین رو این افراد به مرور دیگران را نیز با خود همراه می سازند.
  3001/6085

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی