اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۲۵ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۵

  برگزاری اولین استارت آپ ویکند کردستان در سنندج

  سنندج- ایرنا- سرپرست پارک علم و فناوری کردستان از برگزاری اولین استارت آپ ویکند استان با حضور100 جوان نخبه و ایده پرداز استان در سنندج خبرداد.

  خالد سعیدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی تجربی در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی برگزار می شود.
  وی خاطرنشان کرد: در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک، گرد هم می آیند تا در 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.
  سرپرست پارک علم و فناوری استان کردستان اظهار کرد: با همکاری دانشگاه کردستان و در تالار فردوسی این دانشگاه از روز چهارشنبه 27 آبان تا روز جمعه 29 آبان ماه و زیر نظر پنج نفر از داوران ملی این رویداد مهم علمی برگزار می شود.
  سعیدی افزود: برای شرکت در این رویداد علمی 100نفر از جوانان مبتکر و نوآور کردستانی ثبت نام کرده اند و در سه روز کاری ایده های آنان تا مرحله اجرا تکمیل می شود.
  وی اعلام کرد: در هماهنگی های به عمل آمده با فرمانداری های استان نیز طرح ایده تا عمل و نمایشگاه های مرتبط با این طرح برای آشنا نمودن جوانان و نوجوانان با فعالیت های دانش بنیان و حمایت از طرح های ابتکاری آنان اجرایی خواهد شد.ک/3
  7351/1904

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ