اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۲۴ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۲

  سرمایه گذاران نقش مهمی در رفع مشکل بیکاری و کارآفرینی دارند

  رشت- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: سرمایه گذاران نقش مهم و سازنده ای را در رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال و کار آفرینی دارند.

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از خبرنگار ایرنا، محمد علی محمدی روز دوشنبه در بازدید از یکی از واحدهای صنعتی مرغ سبز شهرک صنعتی سپید رود رشت، کارآفرینان را موتور محرکه و رشد اقتصاد یک جامعه عنوان کرد و افزود: کارآفرینان جامعه را به حرکت می آورند و توسعه می بخشند.
  وی اضافه کرد: کارآفرین منتظر سرمایه گذاری و ایجاد شغل از طرف دولت نیست ؛بلکه خودش به طور مستقیم ورود کرده و فعالیت اقتصادی می کند .
  وی کلید موفقیت کارآفرینی را یافتن روشهای خلاقانه دانست و تصریح کرد: بکارگیری فن آوری های جدید، بازاریابی بهتر، سریع تر و کم هزینه تر کالاهای جدید از جمله عوامل مهم در موفقیت است.
  محمدی خاطرنشان کرد: سرمایه گذار واقعی با شناخت صحیح از فرصت ها و استفاده از سرمایه های راکد امکاناتی را فراهم کرده که با سازماندهی و مدیریت مناسب منابع، ایده خویش را عملی می کند و نه تنها خودش شاغل می شود، بلکه بدون اتکاء به دولت، در بخش غیر دولتی برای تعداد دیگری نیز شغل می آفریند.
  وی اضافه کرد: همچنین این سرمایه گذاران علاوه بر نقش مهمی که در تولید دارند، سبب کاهش نرخ بیکاری بدون نیاز به سرمایه گذاری دولت برای ایجاد اشتغال می شوند.
  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان نیز با اشاره به اهمیت و جایگاه شهرک صنعتی رشت در کشور و استان گفت : شهرک صنعتی سفیدرود رشت بزرگترین شهرک صنعتی شمال کشور است که 157 واحد صنعتی در آن مستقر و 488 نفر در واحدهای بهره بردار آن به صورت مستقیم مشغول به کار هستند .
  طهمورث لاهوتی اشکوری افزود: این کارخانه قطعه بندی مرغ سبز با ظرفیت تولید روزانه 20 تن از جمله واحدهای صنعتی فعال استان و این شهرک و یکی از بزرگترین کارخانه های قطعه بندی و بسته بندی مرغ در کشور است . ک/2
  7296/6070

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی