اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۲۳ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۱

  صندوق کارآفرینی امید برای کسب و کار خانگی تسهیلات پرداخت می کند

  بیرجند - ایرنا - مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید گفت: این صندوق برای توسعه کسب و کار خانگی در روستاها تسهیلات پرداخت می کند و هدف موسسه از پرداخت وام کمک به توسعه کشت محصولات زودبازده کشاورزی در روستاهاست.

  اصغر نورالله زاده دوشنبه شب در نشستی با کارکنان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در بیرجند افزود: سقف تسهیلات بانکی برای واحدهای تولیدی وصنعتی کوچک و خرد با سود چهار درصد تا یک میلیارد ریال است.
  وی همچنین اضافه کرد: این صندوق با ارائه تسهیلات بانکی به کارآفرینان از ایده های مهم برای طراحی کالا و برند سازی حمایت می کند.
  وی در ادامه با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید مکمل صندوق توسعه بخش کشاورزی است تاکید کرد: در حال حاضر نیاز به بازاریابی تولیدات اعضای صندوق خرد زنان روستایی است، هر چند هم اندک باشد، نباید آنها دغدغه فروش محصول خود را داشته باشند.
  وی ادامه داد: صندوق های خرد زنان روستایی زنجیره خوبی در حمایت از فعالیت های کشاورزی است و نیاز به طرح تحقیقی توسعه بخش کشاورزی در این زمینه است.
  نورالله زاده یادآور شد: مسائل و مشکلات شهرستان های دوره افتاده همانند مرکز کشور یکسان دیده می شود، نیاز است برای حل چالش مناطق دور افتاده قانون بازنگری شود.
  این مسئول با بیان اینکه صندوق های حمایت از بخش کشاورزی، نظام تامین مالی خوبی را طراحی کرده است، افزود: این صندوق ها از کارآمدی لازم و نیز نظارت دولت برخوردار است و تصمیم گیری بخش خصوصی نیز در این صندوق ها حاکم است .
  نورالله زاده تصریح کرد: هدف اصلی این است این صندوق ها، نقطه اتصال اقتصاد محلی به اقتصاد ملی و در نهایت به اقتصاد بین المللی باشد.
  مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید با بیان اینکه قانون باید با ظرفیت استان های کم برخوردار همخوانی داشته باشد، پیشنهاد کرد: در صورت لزوم نسبت به بومی سازی قانون و مقرات اقدام کرد. ک2
  2047/7556

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی