اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۲۲ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۱

  مدیرکل تعاون یزد: فرهنگ کارآفرینی باید از مدارس تا مزرعه ادامه یابد

  یزد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: فرهنگ کارآفرینی و ایده پردازی باید در سطوح پایین تر از مدارس تا مزرعه ادامه یابد تا تجاری سازی علم و اقتصاد مقاومتی در راستای سیاست های کلان کشور محقق شود.

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از ایرنا ، محمدحسین ریاحی روز سه شنبه در آیین افتتاح مراکز مشاوره سورنا و پندار ورزان پایدار در زمینه های کشاورزی، تجارت و بازرگانی همزمان با اولین روز از هفته جهانی کارآفرینی در استان یزد افزود : امروزه کارآفرینی در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار دارای نقش کلیدی است، از این رو تضمین حیات و بقاء کشورها نیازمند نوآوری، ابداع و خلق محصولات و خدمات جدید است.
  وی اظهار کرد : اعتقاد داریم وظیفه ما تنویر افکار عمومی جامعه مبنی بر اینکه کارآفرینی راهی است برای رسیدن به اشتغال پایدار و خوداشتغالی .
  مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: مراکز مشاوره می توانند به عنوان بازوان اصلی ما در فرهنگ سازی و هدایت افکار عمومی به سمت اشتغال پایدار نقش مهم عمل کنند.
  وی خاطرنشان کرد: نگاه به حوزه کارآفرینی از مباحث جاری جامعه است و بهترین ابزار برای تبدیل تهدیدها به فرصتها محسوب می شود .
  مراکز مشاوره افتتاح شده امروز در زمینه فناوری هایتیک، نرم افزار و طراحی و پندارورزان پایدار ،در بخش کشاورزی با رویکرد شناخت ظرفیت ها و پیوند سرمایه با توانمندی فعالیت خواهند داشت.
  هم اکنون 9 مشاوره اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی دارای مجوز و هشت مرکز فعال در استان یزد در 13گروه تخصصی فعالیت دارند.ک/2
  1968/8068

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی