اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۲۰ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۱
  مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه:

  ترویج کارآفرینی در استان کرمانشاه از مدارس آغاز شود

  مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ترویج کارآفرینی به عنوان شاخص اصلی توسعه اقتصادی با تلاش مسئولان مربوطه از سطح مدارس این استان آغاز شود.

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، داوود یاوری در جلسه هفته جهانی کارآفرین که امروز در کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اینکه کارآفرینی به عنوان حرفه و شغل مطرح نیست، اظهار داشت: کارآفرینی در هر کشوری به عنوان محور توسعه اقتصادی دارای اهمیت است.

  مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عضویت ایران در کمپین بین‌المللی کارآفرین در سال 92 خبر داد و عنوان کرد: هفته جهانی کارآفرینی در کشور ما نوپا است و برای گسترش و توسعه فرهنگ کارآفرینی باید از مقاطع تحصیلی پایه تلاش شود.

  یاوری با بیان اینکه کارآفرینی نوعی اعتقادی به پرورش ایده‌های نو است، بیان کرد: برای بهتر اندیشیدن و ارتقا مؤلفه‌های مورد نیاز باید شرایط ترویج و تشویق را فراهم کرد تا کارآفرینی در این استان توسعه یابد.

  وی با اشاره به اینکه کشور ما با واژه و فرهنگ کارآفرینی بیگانه نیست، خاطر نشان کرد: تنها سه سال از عضویت ما در کمپین بین‌المللی کارآفرینی می‌گذرد اما فکرهای خلاقی در این مرز و بوم پرورش یافته است.

  یاوری تهیه روزشمار هفته کارآفرینی و بازدید از واحدهای کارآفرین را از جمله برنامه‌های این هفته اعلام و اظهار کرد: برگزاری میزگردی با عنوان کارآفرینی و برگزاری مسابقه پیامکی ایده‌های برتر از دیگر برنامه‌های این هفته است.

  وی افزود: به مناسبت هفته کارآفرینی علاوه بر برگزاری نمایشگاه کتاب و کلاس‌های آموزش کسب و کار و کارآفرینی، به طور رایگان صدور کارت بیکاری و ارائه کلاسهای مشاوره شغلی انجام می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی