اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۱۵ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۱

  کارآفرینان می توانند در رفع معضل بیکاری، دولت را کمک کنند

  کرمان - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار کرمان گفت: کارآفرینان پرتلاش این استان، می توانند در رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال، دولت و جامعه را یاری کنند.

  محمدرضا فتوت روز سه شنبه در آئین تجلیل از کارآفرینان برتر استان کرمان در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان افزود: زمینه کارآفرینی در همه بخش های این استان، وجود دارد.
  وی ادامه داد: اشتغالزایی، دغدغه و اولویت برنامه های کلان کشور است و با کارآفرینی، رابطه مستقیم دارد.
  وی به اعمال تحریم ها اشاره و تصریح کرد: کارآفرینان در کنار دولت، می توانند در ایجاد فعالیت های اقتصادی و اشتغال، کمک کنند.
  وی با بیان اینکه دیدگاه استاندار کرمان، توسعه اقتصادی با اولویت بخش های اقتصادی است ادامه داد: عزم و همت مسئولان در راستای کارآفرینی، ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و توسعه استان است که با تمام توان، تلاش می کنند.
  فتوت اضافه کرد: اما در برخی اوقات و در شرایط خاص، باید دست به دست هم بدهیم و با سعه صدر و تحمل شرایط از این مرحله عبور کنیم.
  وی به نتیجه رسیدن سیاست های خارجی و موضوع برجام اشاره کرد و گفت: امیدارریم، دریچه هایی که باز شده، با همفکری، همکاری و تلاش همه، گامی استوار در راستای توسعه و رونق اقتصادی کشور و استان کرمان باشد.
  فتوت با اشاره به ایده های استاندار کرمان در زمینه اشتغالزایی اظهار کرد: اعتقاد علیرضا رزم حسینی و مسئولان اقتصادی کرمان بر این است که به کمک کارآفرینان در کارهای جزئی و کلان می توانیم، مشکل بیکاری را در این استان بر طرف کنیم.
  وی تصریح کرد: یکی از اسناد مهم در تدوین برنامه ششم با اسناد بالادستی، دستور العمل های اقتصاد مقاومتی است.
  وی به ایده استاندار کرمان مبنی بر شناسایی یکهزار کارآفرین در استان کرمان اشاره کرد و افزود: استفاده از نقطه نظرات کارآفرینان، کمک خوبی به ایجاد اشتغال در استان کرمان می کند.
  وی افزود: جزئیات این طرح در آینده نزدیک به اطلاع عموم خواهد رسید.
  فرماندار کرمان، برخی مسئولان استان و جمعی از کارآفرینان در آئین تجلیل از کارآفرینان برتر استان کرمان، حضور داشتند.
  10 کار آفرین برتر استان کرمان نیز در این آیین تجلیل شدند.
  8060/3029

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی