اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۱۳۱ انتشار : ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
  بهرامی نسب در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

  اعطای وام‌های خوداشتغالی به دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی

  معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی گفت: صندوق توسعه کارآفرینی براساس برنامه ریزی‌های انجام شده به دانشجویان و صاحبان طرح‌های کاربردی وام خوداشتغالی اعطا می‌کند.

  اعطای وام‌های خوداشتغالی به دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی/ برنامه ریزی دانشگاه علمی کاربردی برای اشتغال زایی دانشجویانبهرامی نسب معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: دانشگاه علمی کاربردی تنها مرکز آموزش کارآفرینی و شغل محور کشور است که در آن مهارت های اشتغال و علمی به دانشجویان آموزش داده می شود.

  وی ادامه داد: دوره های کاردانی، کارشناسی، مهندسی فناوری و مهندسی حرفه ای بر اساس اشتغال و کار آفرینی دانشجویان بوده و همه حرفه ها به طور کلی بر اساس نیاز بازار هر منطقه ای تعریف شده است.

  بهرامی نسب با اشاره به اینکه در دانشگاه علمی کاربردی سعی شده است فعالیت های فرهنگی بر اساس برنامه های کارآفرینی و شغل محور تنظیم و شکل بگیرد، افزود: جشنواره مناظره دانشجویی که امسال برگزار شد، کارآفرینی و اشتغال محور اصلی این جشنواره بوده است تا آموزش های مهارتی در قالب این کار فرهنگی به دانشجویان آموزش داده شود.

  وی تاکید کرد: انجمن های علمی دانشگاه علمی کاربردی در راستای مهارت آموزی و حمایت از طرح های دانشجویان در زمینه های اشتغال و کار آفرینی تعریف شده است.

   معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی گفت: صندوق توسعه کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی براساس برنامه ریزی های انجام شده به دانشجویان و صاحبان طرح های کاربردی  وام خوداشتغالی اعطا می کند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی