اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۱۳ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۱

  نخستین رویداد اردوی استارتاپ در استان گلستان برگزار می‌شود

  ‌نخستین رویداد «اردوی استارتاپ» به صورت رقابت بین‌المللی در استان گلستان، در روزهای 27 تا 29 آبان ماه برگزار می‌شود.

  ‌نخستین رویداد «اردوی استارتاپ» به صورت رقابت بین‌المللی در استان گلستان، در روزهای 27 تا 29 آبان ماه برگزار می‌شود.

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، همزمان با هفته کارآفرینی، نخستین رویداد اردوی استارتاپ در استان گلستان با موضوع کارآفرینی در ساختمان «مرکز فناوری و کسب و کار» استان گلستان برگزار خواهد شد.

  کامل آرخی، دبیر برگزاری این رویداد گفت: استان گلستان پیش از این نیز شاهد برگزاری سه دوره رویداد کارآفرینی استارتاپ در سطح کشوری بوده است، اما این بار به همت تیم برگزاری و حمایت‌های صورت گرفته این رویداد در سطح بین المللی و با حضور مربیان مطرح و علاقمندانی از سایر نقاط کشور برگزار خواهد شد.

  وی افزود: در این رویداد که به مدت سه روز برگزار می‌شود طراحان گرافیست، برنامه نویسان کامپیوتر و موبایل، طراحان وب، فعالان فضای مجازی، کارآفرینان موفق، فعالان اقتصادی و اجتماعی، ایده پردازان و سایر افراد علاقمند شرکت خواهند کرد.

  به گفته وی، پس از مراسم افتتاحیه، شرکت کنندگان در قالب تیم‌هایی به فعالیت و خلق ایده تحت نظر مربیان و متخصصان خواهند پرداخت و نهایتا این ایده‌ها توسط داوران مورد ارزیابی و رتبه سنجی قرار خواهند گرفت.

  همچنین در پایان برنامه گواهینامه معتبر حضور در این رویداد به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

  دبیر این رویداد در پایان توضیح داد: هم اکنون زمان ثبت نام علاقمندان برای شرکت در این رویداد آغاز شده است. علاقمندان برای ثبت نام و کسب هرگونه اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت این رویداد به نشانی http://www.swgorgan.com مراجعه کنند.

  رویداد استارتاپ یک رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، علاقمندان به استارتاپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.