اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۵۱۲ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۱
  رئیس شورای شهر زنجان:

  بازارچه‌های موقت در زنجان ایجاد شود

  رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه مجموعه مدیریت شهری در توسعه کارآفرینی نقش تاثیر‌گذاری دارند، گفت: بازارچه‌های موقت و مراکز رشد در راستای گسترش کارآفرینی در زنجان ایجاد شود.

  به گزارش مجله استارتاپ ویکند به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، سعید امیدی امروز در جلسه شورای اسلامی شهر با بیان اینکه با ایجاد بازارچه‌های موقت برای ارائه محصولات تولیدی و مکان‌های تبلیغی در اختیار کارآفرینان در سطح شهر از سوی مدیریت شهری قرار گیرد، اظهار داشت: آموزش شهروندان، فراهم کردن دسترسی به منابع مورد نیاز، کمک به ایجاد شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی و تسهیل تعاملات محیطی از جمله اقدامات مدیریت شهری در بحث گسترش کارآفرینی است.

  وی با تاکید بر اینکه با توجه به نگرانی‌های موجود در بحث اشتغال جوانان توجه جدی به بحث کارآفرینی ضروری‌تر از گذشته احساس می‌شود، تصریح کرد: فرصت‌های اقتصادی شناسایی و کالا و خدمات خاص را در این زمینه به جامعه ارائه دهند.

  رئیس شورای اسلامی شهر زنجان ابراز کرد: عملکرد مدیریت شهری در انتقال بازار روز که ریسک و مخاطره ناشی از محل نامناسب آن را برای شهروندان کاهش داده است و در راستای رونق کار در شهر بود.

  وی به تشکیل جلسات مشورتی و کاربردی با معاونان شهرداری اشاره کرد و افزود: این جلسات با بررسی مباحث بودجه‌ای و ضروری تشکیل و نتایج آن در جلسات بعدی اعلام می‌شود.

  امیدی با اشاره به نخستین عمل جراحی پیوند کلیه در زنجان عنوان کرد: استقرار دستگاه رادیوتراپی نیز در اقدام مثبتی بود که امیدواریم این اقدامات با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

  رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به پاسخگو بودن مدیریت شهری و ارائه گزارشات به موقع به شهروندان در مورد اقدامات در حال انجام و پیش‌رو اشاره کرد و افزود: اقدامات انجام شده در شهربازی که به عنوان نخستین پروژه عملیاتی شده با مشارکت بخش خصوصی است برای مردم ابهاماتی را به وجود آوره بود که باید اطلاع‌رسانی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شد.

  وی با بیان اینکه شهروند محوری باید در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گیرد، بیان کرد: با این اقدام میزان رضایتمندی بین مردم و مدیریت شهری بیشتر می‌شود.

  امیدی مشارکت دادن مردم در تصمیم گیری‌ها و انجام برخی پروژه‌ها را سبب افزایش انگیزه آنان در مشارکت بیشتر عنوان کرد و یادآور شد: پروژه‌های تعریف شده در شهرداری باید به نفع ساکنان منطقه باشد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی