اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۴۸۳۹ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳

  آغاز به کار نمایشگاه خلاقیت تا کارآفرینی در اراک

  نمایشگاه دست ساخته‌های کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری با عنوان خلاقیت تا کارآفرینی در اراک افتتاح شد

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ با اختتامیه جشنواره دست ساخته‌های کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری نمایشگاه این آثار با عنوان خلاقیت تا کارآفرینی در اراک اغاز به کار کرد.

  قنبری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و جوانان استان مرکزی  در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ گفت: در این نمایشگاه ۳ هزار اثر توسط ۳ هزار کودک و نواجوان در سطح مراکز فرهنگی و هنری استان مرکزی طرح‌ها و کار‌های خود را ارائه کردند.

  قنبری با اشاره به اینکه در این نمایشگاه قوه اختیار، ایده پردازی، ایده یابی، فرصت انتخاب، قوه تجسم و حس کنجکاوی کودک و نوجوان تقویت می‌شود افزود: علاقمندان می‌توانند تا ۲۲ بهمن ماه جاری برای بازدید از این نمایشگاه به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان واقع در پارک آزادی اراک مراجعه کنند.

  قنبری با بیان اینکه در این نمایشگاه کودکان و نوجوانان با دست، فکر، ذوق هنری و سلیقه طرح‌های مورد علاقه خود را تصور و سپس با وسایل اطراف و حتی مواد بازیافتی آن‌ها را می‌سازند اضافه کرد: نمایشگاه از خلاقیت تا کارافرینی با ارائه آثار کودکان و نوجوانان و با هدف اشنایی آن‌ها در مراسم اختتامیه جشنواره دست ساخته‌های اعضاء مراکز فرهنگی و هنری با کارآفرینی افتتاح شد.

  انتهای پیام / ج

  اختتامیه جشنواره دست ساخته‌های کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری در اراک
  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی