اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۴۷۰۸ انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲

  اختصاص پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات به اشتغال فراگیر استان بوشهر

  بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر گفت: پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال فراگیر در روستاها و مناطق مختلف این استان به ستاد اقتصاد مقاومتی تخصیص یافت.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا، رضا عوض پور روز سه شنبه در همایش آموزشی اقتصاد مقاومتی کارآفرینی در مشاغل خرد روستایی و عشایری در بوشهر افزود: از این میزان 2هزار میلیارد ریال بطور مشخص برای مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر یکهزار نفر جمعیت تخصیص یافته است.
  وی اضافه کرد: با توجه به سیاست دولت پذیرش متقاضیان برای اشتغال فراگیر روستایی در استان آغاز و بخشی از این تسهیلات پرداخت شده است.
  عوض پوربیان کرد: در این همایش که به صورت کارگاه های آموزشی برگزار شده است 130 دهیارو بخشدار استان شرکت دارند که در زمینه سیاست های دولت در بخش اشتغال فراگیر و استفاده از این فرصت و تسهیلات آشنا می شوند.
  وی یادآور شد: تبادل تجربه های علمی، اجرایی و هدفمند کردن تزریق پول از برنامه های این همایش است.
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر گفت: در این همایش یکروزه با حضور استادان باتجربه صندوق کارآفرینی امید بحث های تخصصی زنجیره ارزش و توانمند سازی افراد جویای کار دنبال می شود.
  مرتضی شهبازی افزود: تاکنون یکهزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغال زایی و در حوزه تفاهم نامه های دولتی و روستایی نیز حدود 150میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
  وی یادآور شد: توانمندسازی جوامع عشایری و روستایی و استفاده از ظرفیت آنها می تواند گامی موثر برای رونق کارآفرینی و تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.
  6047/6043**
  خبرنگار: موناعیدان* انتشاردهنده: خدانظرخواجه

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی