اخبار تازه

کد خبر ۴۶۶۳ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد:

وام ایجاداشتغال نمی‌کند/ابلاغ۲۵ درصد تسهیلات توسعه اشتغال روستایی

کرمانشاه- معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ ۲۵ درصد تسهیلات توسعه اشتغال روستایی خبر داد و گفت: معتقدیم که وام ایجاد اشتغال نمی کند.

به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، عیسی منصوری امروز شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت: تاکنون بیش از ۵ هزار طرح در سامانه کارا در سراسر کشور ثبت شده است.

وی افزود: تاکنون ۲۵ درصد تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ابلاغ شده است و ملاک ارزیابی آن میزان اشتغال ایجادی است.

منصوری اظهار داشت: با توجه به اینکه طیفی از وام ها با نرخ سود متفاوت داریم اما معتقدیم که وام ایجاد اشتغال نمی کند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در بحث پرداخت وام مقداری نظام بروکراسی زمان خود را می طلبد.

وی با یادآوری اینکه تاکنون ۲۵ درصد تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ابلاغ شده است و ملاک ارزیابی آن میزان اشتغال ایجادی است، گفت: حدود ۲ هفته قبل کار آموزش کارآفرینان را آغاز کردیم و استان کرمانشاه اولین استانی بود که به صورت ویدئو کنفرانس این کار صورت گرفت.

منصوری گفت:  ما در سال جاری و سال آینده ۳ نوع تسهیلات بانکی را در سطح استانها در اختیار داریم که ذیل سر فصل رونق، اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی قابل پرداخت است.

این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
برچسب ها :کارآفرینی