اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۴۴۲۵ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸

  موانع اداری و مالیاتی فرصت اشتغال‌زایی را در شهرضا سلب کرده است

  عضو شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: موانع اداری و مباحث مالیاتی کمر سرمایه‌گذاران و صنعت‌گران را خم کرده و فرصت اشتغال‌زایی و کارآفرینی را در شهرضا سلب کرده است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،آرزو قوامی  با اشاره به چشم‌انداز شورا برای شهرضا، اظهار کرد: شهرضا بیش از هر چیز نیاز به مدیریت قوی و تعامل بین‌بخشی مستمر دارد.

  وی افزود: شهرضا با وجود سابقه طولانی و داشتن شاخص‌های یک شهر اصیل و کهن، همچنان در زیر آواری از بی‌تدبیری گاه و بیگاه مسؤولان تاوان پس می‌دهد.

  عضو شورای اسلامی شهر شهرضا بیان داشت: در شهرضا حاشیه‌ها پررنگ‌تر از متن پیشتاز است و کیاست در جذب سرمایه و بودجه، فرصت‌ها و استفاده از ظرفیت‌های بالقوه را مغلوب خود کرده است.

  وی با اشاره به اینکه آگاهی مردم در صحنه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می‌تواند تا حدودی این وضعیت را سامان دهد، بیان داشت: پس از این همه سال سیاست‌زدگی در شهرضا دیگر وقت آن رسیده است با چشمان واقع‌بین و با عزم راسخ کمر همت بست و شهرضا را به شأن و جایگاه تاریخی آن رساند.

  قوامی با اشاره به توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی در شهرضا تأکید کرد: هنر بازاریابی در شهرضا با ضعف روبه‌رو است و هنوز شهرضا با همه ظرفیت‌های منحصر به‌فرد خود ناشناخته است.

  وی با اشاره به ضعف ریسک‌پذیری در سرمایه‌گذاری‌های درآمدزا و اشتغال‌زا در شهرضا، اذعان کرد: موانع اداری و مباحث مالیاتی کمر سرمایه‌گذاران و صنعت‌گران را خم کرده و فرصت اشتغال‌زایی و کارآفرینی را در شهرضا سلب کرده است.

   

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی