اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۳۱۸۹ انتشار : ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۳
  فرماندار ویژه جهرم:

  اعطای تسهیلات باید بر مبنای توسعه اشتغال انجام شود

  جهرم-فرماندار ویژه جهرم گفت: اعطای تسهیلات از سوی بانک ها باید با هدف و مبنای توسعه اشتغال و کارآفرینی صورت بگیرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا صحرائیان در نشست شورای هماهنگی بانک های شهرستان جهرم حمایت و تقویت نشدن بانک ها را موجب عدم ایجاد کارآفرینی در جامعه عنوان کرد و گفت: اعطای تسهیلات بانکی باید بر مبنای توسعه اشتغال و ایجاد کار آفرینی به افراد ارائه شود.

  به گفته فرماندار ویژه جهرم تنها راه درمان اقتصاد بیمار، مبارزه جدی با رانت خواری است و سرمایه گذار باید با هدف سود سالم، منطقی و ایجادمولد سرمایه گذاری کند.

  وی در خصوص پرداخت تسهیلات تحت عناوین مختلف در سال جاری عنوان کرد: باید پرداخت تسهیلات به گونه ای باشد که ۱۴ هزار شغل وعده داده شده در بخش کشاورزی، صنعت و خدمات ایجاد شود و این امر مهم  با همکاری بانک ها محقق خواهد شد.

  صحرائیان همچنین موقوفه بودن بسیاری از اراضی در شهر جهرم و بخش های را تابعه حائز اهمیت دانست و از اداره اوقاف خواست باتوجه به این موضوع تعامل خوب با سایر ادارت شهرستان داشته تا افرادی که برنامه اقتصادی دارند، به نحوی به آنها کمک شود.

  وی در خصوص اعطای  تسهیلات به سیل زدگان سال ۹۵ اظهارداشت:  سلسله مراتب اداری به منظور پرداخت تسهیلات به سیل زدگان انجام شده و در این راستا بانک مسکن با هماهنگی بنیاد مسکن در اسرع وقت تا حصول نتیجه، موضوع را پیگیری و در جهت اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان اقدام عاجل معمول تا آن دسته از افرادی که در جریان سیلاب بهمن ماه سال۹۵ دچار ُخسران شده اند، بیشتر از این متضرر نشوند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی