اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۲۳۵۹ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۶

  آیین نامه های پژوهشی و فناوری دانشگاه علمی کاربردی بازنگری می شود

  تهران- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از تشکیل کارگروه های بررسی و اصلاح آیین نامه ها در حوزه پژوهش و فناوری در این دانشگاه خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روز یکشنبه ایرنا از دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر 'امید بزرگ حداد' در نشست روسای واحدهای استانی این دانشگاه گفت: در صدد تشکیل کارگروه هایی در خصوص بررسی و اصلاح آیین نامه های موجود و فراهم کردن زیر ساخت هایی برای تسریع در امور بررسی های مراکز رشد دانشگاه هستیم.
  سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در این نشست به پایش شاخص های پیشرفت برنامه های کلان دانشگاه، آرشیو و کتابخانه دیجیتالی و ایمیلی از طریق ایجاد سامانه های مناسب و پیشرفته اشاره کرد.
  'بهروز غلامپور دهکی' پیشنهاد کرد پورتال دانشگاه به نحوی طراحی شود که بتواند امکانات مناسبی برای سرویس دهی به صورت مخاطب محور ارائه کند.
  سرپرست دفتر امور پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در این نشست، توسعه مراکز رشد و برگزاری استارت آپ ها را از اولویت های پژوهشی این دانشگاه برشمرد.
  'محمد حسین موسی زاده' تاکید کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی می تواند در مراکز رشد به تولید دستاوردهای تحقیقاتی بپردازد تا از این طریق زمینه سرمایه گذاری در تحقیقات این دانشگاه فراهم شود.
  وی ادامه داد: بنابراین می توان در شهرهای مختلف متناسب با صنایع، خوشه های فناوری ایجاد کرد تا از این طریق بازار محصولات استانی این دانشگاه راه اندازی شود.
  سرپرست دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در این نشست به سابقه فعالیت این دفتر از فروردین سال 90 اشاره کرد و گفت: این دفتر در زمینه های ترویج و فرهنگ سازی، آموزش، پژوهش، مشاوره و حمایت از اقدامات کارآفرینی فعالیت می کند.
  'خدیجه میرجمالی' افزود: اشاعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری، ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در زمینه کارآفرینی و حمایت از دانشجویان کارآفرین در دستور کار این دفتر قرار دارد و در 120 مرکز و با ارائه 232 ایده، رویدادهای ایده تاب و راه کار تبدیل ایده به محصول در حال برگزاری است.
  علمی**1055**1440
  دریافت کننده : زینب کارگر ** انتشار:‌معصومه گلشن
  برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
  irnaelm@
  https://telegram.me

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی