اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۲۱۰۱ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹

  راه اندازی سایت بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی گناباد

  گناباد- ایرنا- نخستین سایت بازاریابی و فروش صنایع دستی گناباد با هدف دسترسی مناسب به بازارهای ملی و جهانی روز شنبه طی مراسمی در این شهر راه اندازی شد.

  فرماندار گناباد در این مراسم گفت: با توجه به ظرفیتهای خوب گردشگری و صنایع دستی این شهرستان و اهمیت معرفی و فروش صنایع دستی، نیاز به بازاریابی مطلوب و ارتباط با بازارهای کشور و جهان برای حمایت از هنرمندان سایت فروش اینترنتی محصولات صنایع دستی گناباد به آدرس www.Gvitrin.comراه اندازی شد.
  محمد علی نبی پور افزود: بخاطر ظرفیتهایی همچون ثبت جهانی قنات قصبه در بخش گردشگری و قدمت پنج هزار ساله سفال مند گناباد و صنایع دستی مختلف هدف ایجاد زمینه برای حضور افراد کارآفرین و ایجاد اشتغال در بخش صنایع دستی و گردشگری این شهرستان است.
  وی توجه به ظرفیتهای صنایع دستی را از راهکارهای مهم تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی برای ایجاد و توسعه اشتغال و درآمدزایی ذکر و بیان کرد: حضور در عرصه فضای مجازی و استفاده از آن برای رونق و تجاری سازی صنایع دستی و گردشگری گناباد جزو نیازهای این بخش به شمار می رود.
  او ادامه داد: سایت بازاریابی و فروش صنایع دستی گناباد با مشارکت بخش خصوصی و پشتیبانی مجتمع آموزش عالی، میراث فرهنگی، شهرداری، شورای شهر و اداره فنی حرفه ای گناباد راه اندازی شده و قابلیت فروش اینترنتی را برای صنایع دستی شهرستان و تبلیغات این محصولات فراهم کرده است.
  172 هنرمند در رشته های مختلف صنایع دستی مانند سفالگری، پارچه بافی، گلیم باقی، معرق و منبت کاری، سبد باقی، نمد مالی، چاقو سازی و آهنگری در 15 کارگاه شهرستان گناباد فعالیت می کنند.
  سفال مند گناباد از پنج هزار سال قبل در روستایی با همین نام در گناباد تولید می شود. قنات قصبه گناباد نیز در چارچوب چهلمین نشست کمیته میراث جهانی سازمان یونسکو مرداد پارسال به عنوان اولین اثر خراسان رضوی به ثبت جهانی رسید.
  شهرستان گناباد دارای 250 اثر تاریخی و معنوی است که از این تعداد 142 مورد در فهرست آثار ملی ثبت شده اند. گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
  7545/2095/1858**خبرنگار: فهیمه نعمتی شهری **منتشرکننده: حسین کریم زاده

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی