اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۲۰۸۶ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۲

  اشتغال پایدار و مناسب برای جوانان سرلوحه برنامه های دولت است

  یزد ـ ایرنا ـ فرماندار اشکذر گفت: ایجاد بستر های مناسب جهت اشتغال پایدار و مناسب برای جوانان، سرلوحه برنامه ها و نیز یکی از دغدغه های دولت است .

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا ، محمدعلی شاه حسینی پنجشنبه در سمینار مهارتهای کارآفرینی که به مناسبت هفته کارآفرینی در این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: بحث کار، کارآفرینی و اشتغال یکی از دغدغه های هر خانواده و هر فردی است چون ارتباط مستقیم با معیشت خانواده ها دارد.
  وی افزود: هر خانواده ای یکی از مولفه های موفقیت فرزندان خود را شغل خوب و معیشت مناسب می داند و در تلاش هست تا زمینه های آن را فراهم نماید.
  فرماندار اشکذر تصریح کرد: در شهرستان اشکذر با همت مجموعه دولت تدبیر و امید و کارگزاران نظام بستر سازی های مناسب جهت اشتغال به ویژه اشتغال پایدار صورت گرفته است .
  وی ضمن بیان اینکه در زمینه اشتغال و کار آفرینی در شهرستان رعایت نکات زیست محیطی مد نظر بوده است خاطر نشان کرد: در این شهرستان در چند سال گذشته بستر سازی های مناسب جهت ایجاد اشتغال در زمینه صنایع پاک و غیر آلاینده ، صنایع تبدیلی و دانش بنیان صورت گرفته است.
  نماینده عالی دولت در اشکذر اظهار داشت: اشتغال دغدغه دولت و دلتمردان است اما این مهم بدون مشارکت مردم، نخبگان و جوانان به موفقیت های لازم نخواهد رسید.
  وی عنوان کرد: جامعه ای موفق است که نخبگانش در صحنه باشند و برگزاری سمینار ها و تشکیل اتاق فکر یکی از راهکارها ی مناسب جهت استفاده از تجربیات افراد موفق است .
  مرکز شهرستان اشکذر در 20 کیلومتری استان یزد قرار دارد.
  7546/ 5054 / خبرنگار: سعیده السادات خاتمی ** انتشار دهنده : بهنام احمدی *

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی