اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۹۱۳ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱

  برگزاری پایش علمی استارت آپ در کرج

  کرج- ایرنا- رئیس مرکز علمی وکابردی شهرداری کرج اعلام کرد نخستین پایش علمی در استان البرزبه شیوه 'استارت آپ ویکند' توسط مدیریت شهری کرج در روزهای 27، 28 و 29 مهرماه جاری در باشگاه میلاد این کلانشهر برگزار می شود.

  عباس زارع روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: استارت آپ اقدام بزرگی برای شکوفایی استعدادهای دانشجویان و صاحب نظران و ارائه ایده و بارش افکار است که پیش بینی می شود با استقبال جوانان روبرو شود.
  وی اضافه کرد: مدیریت شهری کرج در زمان حاضر نیازمند جوانان تازه نفس، صاحب نظر، دارای ایده و ایده پردازان تخصص گرا است که برگزاری چنین استارت آپی، نیازهای شهرداری در این حوزه را تا حدودی رفع خواهد کرد.
  وی گفت : حضور منتورها و داورهایی که خود زمانی ایده پردازی و ایده خود را اجرا کردند، قطعا برای شرکت کنندگان در پایش جالب خواهد بود که در این زمینه نیز افراد صاحب نظر و کارآفرین در این رویداد بزرگ حضور خواهند داشت و ضمن راهنمایی شرکت کنندگان، روش های موفقیت خود را برای حاضران شرح خواهند داد.
  وی افزود: این روزها کمتر جوان خلاق و صاحب ایده ای در شهر کرج است که کلمه پایش به گوشش نرسیده باشد.
  وی ادامه داد: 'پایش' مخفف عبارت 'پدیده ایده یاب شهر' و رویدادی است که به همت مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج مقرر شده در 3 روز آخر مهرماه جاری (27 – 28 و 29) در محل باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شود.
  در این استارت آپ ویکند شهری که گروه هدف مورد نظر آن جوانان به خصوص دانشجویان هستند، افراد شرکت کننده طی 3 روز به صورت فشرده و کارگاهی، با تشکیل تیم های مختلف به ارائه ایده و پردازش و به مرحله نهایی رساندن ایده های خود می پردازند تا در صورت برتر انتخاب شدن، ایده ها تجاری سازی شوند و مورد حمایت شهرداری کرج قرار گیرند.
  وی گفت: تیم اجرایی پایش را جوانان خوش فکر و مسئولان حمایت گری تشکیل دادند که دغدغه جوانان و حمایت از آنها را دارند و طی چند ماه تلاش و کار کارشناسی، هم اکنون پایش را در کلانشهر کرج برگزار می کنند.
  زارع از جوانان به خصوص دانشجویان خواست تا حضور حداکثری در استارت آپ ویکند مدیریت شهری کرج داشته باشند و در این زمینه سایر دوستان و هم رده های خود را نیز تشویق کنند تا بتوانند ایده ها و راهکارهای خوب و جدیدی برای رفع مشکلات در حوزه مدیریت شهری ارائه دهند.
  وی گفت : استارت آپ ویکند پایش نقطه عطف نوآوری در حوزه مدیریت نوین شهری در کلانشهر کرج است که قطعا تجربه موفق این رویداد در آینده منجر به برگزاری استارت آپ های مختلف در حوزه مدیریت شهری شود.
  7410/ 6155 خبرنگار: مژگان السادات سجادی** انتشار دهنده: محمد عزیزپور

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ