اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۹۰۸ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵

  صندوق کارآفرینی امید بیش از300 فرصت شغلی در شهرستان کنگاور ایجاد کرد

  کرمانشاه – ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان کنگاور گفت: این صندوق در دولت تدبیر و امید تاکنون توانسته است 316 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد کند.

  نوربخش شمسی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا همچنین از پرداخت بیش از 77 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه با نرخ کارمزد 4 درصد از آغاز دولت تدبیر و امید برای کمک به ایجاد فضای کسب و کار در شهرستان کنگاور، تسهیلات ازدواج و رفع نیازهای ضروری افراد جامعه خبر داد.
  وی با اشاره به رویکرد جدید صندوق کارآفرینی امید افزود: تاکید این صندوق بر فرآیند محوری در تولید است و با این هدف پرداخت تسهیلات به تدریج از کسب و کارهای فرد محور خارج و به سمت کسب و کارهای بازار محور و تولید محور حرکت می کند.
  وی اضافه کرد: بر این اساس پرداخت تسهیلات به واحد های تولیدی عضو خوشه ها و شبکه های کسب و کار و زنجیره های تولید در اولویت کار صندوق قرار دارد.
  شمسی یکی از راهبردهای اصلی صندوق را تحقق شعار هر روستا یک محصول و هر خانه یک کارخانه عنوان کرد و افزود : صندوق کارآفرینی امید از روستاهای دارای پتانسیل تولیدی و گردشگری اطلاعات لازم را اخذ نموده و در جهت رونق روستاها و ایجاد اشتغال روستایی تسهیلات لازم را اعطا می نماید.
  مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان کنگاور حمایت مالی این صندوق را معطوف به بازار سنجی و منبع گرایی دانست و گفت: با بهره مندی از این راهبردها باید اقتصاد محلی و روستایی را به اقتصاد ملی و بین المللی پیوند بزنیم.
  شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 85 هزار نفر در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است و دروازه ورودی این استان غربی محسوب می شود.
  3033/7447 خبرنگار: مجید رحمتی ** انتشار دهنده: فرزاد نویدی

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی