اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۹۰۴ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۶

  زنجان، میزبان رویداد کارآفرینانه دانشجویی و ایرانی «اکسیر»

  رویداد استارت آپی ایرانی در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی با عنوان «اکسیر» حول محور مدیریت شهری و گردشگری ابتدای آبان ماه توسط سازمان دانشجویان و معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا، رویداد کارآفرینانه ایرانی ویژه دانشجویان با عنوان اختصاصی «اکسیر» به همت معاونت پژوهشی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی طراحی شده و در اولین گام در باشگاه علمی و فرهنگی دانشجویان جهاد دانشگاهی زنجان برگزار می شود. این رویداد استارت آپی با نظارت محتوایی ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری و با مطالعه رویدادهای مختلف جهانی ودر نظر گرفتن نقاط ضعف و قدرت تجربیات داخلی طراحی شده و مدل طراحی شده به دانشجویان و فارغ التحصیلان این امکان را می دهد که بتوانند به یک ایده بکر و ناب دست یابند و بعد از آن در راستای ترویج همکاری های تیمی با دانشجویان دیگر استفاده کنند.

  همچنین تبدیل ایده به یک کسب و کار نوپا با قابلیت اجرا و جذب برای سرمایه گذاران با نگاه ویژه به مساله آموزش از جمله ویژگی های «اکسیر» است و بر همین اساس رویداد استارت آپی اکسیر با محوریت موضوعات «مدیریت شهری» و «گردشگری» به‌صورت مشترک توسط باشگاه علمی و فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان و معاونت پژوهشی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی پنجم و ششم و هفتم آبان ماه سال جاری در زنجان برگزار می شود.

  در این برنامه شرکت‌کنندگان با قرار گرفتن در فضای مشترک کارآفرینانه به فعالیت هم زمان با خلاقیت می‌پردازند و در فضای کار تیمی با روش‌ها و ابزارهایی که آموخته‌اند به ایده‌پردازی و ارزیابی ایده و طراحی یک ارزش قابل پیاده‌سازی و سودمند پرداخته و در نهایت نتایج کار خود را به داوران ارائه می‌کنند.

  همه دانشجویان سطوح مختلف رشته‌های مهندسی، مدیریت، علوم‌انسانی و هنر در استان می‌توانند در رویداد استارتاپی «اکسیر» زنجان شرکت کنند. همچنین برای آشنایی شرکت‌کنندگان با مفاهیم پایه، دوره آموزشی یک‌روزه‌ای در قالب پیش‌رویداد در 28 مهر ماه برگزار خواهد شد.

  معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری، شهرداری زنجان، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان و سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی زنجان، از دیگر نهادهای برگزار کننده این رویداد علمی هستند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه iranelixir.ir مراجعه نمایند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ