اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۸۹۶ انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲
  مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:‌

  دست بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی خوزستان باز گذاشته شود

  اهواز ـ مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با آزاد گذاشتن دست بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی، شاهد شکوفایی و توسعه کارآفرینی در استان خواهیم بود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، رضا میرانی در نشست اعضای غیردولتی هیئت امنای کانون کارآفرینان اظهار کرد: ‌کارآفرینان نیروی محرکه جامعه در تقویت کارآفرینی و بهبود فضای کسب و کار استان هستند.

  وی، یکی از مهمترین اهداف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان را تقویت کانون و حمایت از کارآفرینان دانست و افزود: پیشنهاد می کنم کانون به عنوان عضوی ثابت و دارای حق رای در نشست های کمیته های تخصصی مرتبط استانداری حضور یابد و شرایط لازم برای حضور اعضای کانون در جلسات هیئت های تشخیص و حل اختلاف ادارات کار فراهم شود.

  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان‌ از مهمترین برنامه های کانون، اجرایی کردن طرح استقلال از بخش دولتی در یک پروسه زمانی مشخص دانست و با اشاره به ظرفیت های بالای استان در امر اشتغال تصریح کرد: با آزاد گذاشتن دست بخش خصوصی در فعالیت های اقتصادی، شاهد شکوفایی و توسعه کارآفرینی در استان خواهیم بود.

  در پایان این نشست، دکتر «حمزه پور» عضو هیئت علمی دانشگاه و کارآفرین برتر ملی به عنوان رئیس و «خدیجه یارعلی» به عنوان دبیر کانون کارآفرینان احکام خود را دریافت کردند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی